2737
2734
عنوان

کاش بابام تیکه تیکه میشد

562 بازدید | 63 پست

کاش هیچوقت وجود نداشتم حالم از خودم بهم میخوره که از ادمی مثله اون به وجود اومدم دارم با گریه مینویسم خدایا حقه مارو ازین بشر بگیر خدایا چقدر یه ادم میتونه کثافت باشه همه کاری با ما کرد بهمون گشنگی میداد میگفت شما ارزش ندارین کل زندگیش با دوس دخترای رنگ به رنگ ابروی مارو همه جا برد حتی من تیزهوشان بودم یبار مدیر مدرسمون فهمید از خجالت اب شدم دو روز پیش تو خیابون با دوس دخترش تو ماشین دیدمش علنا توجهی بهم نکرد خدایا چقدر ذات این بشر کثیفه یعنی همه برامون خون گریه میکنن چند بار دستمونو گرفته از خونه ای که خودم اجارشو میدم پرتمون کرده بیرون التماس مامانم میکنم میگم توروخدا طلاق بگیر میگه من کسی رو ندارم طلاق نمیگیرم شماها پس فردا ازدواج میکنید من چیکار کنم تنها...میگم من ۲۸ سالمه با این ابرویی که پدرم تو محله ازمون ریخته هیشکی نمیاد منو بگیره نترس فقط به فکر خودکشی ام اخه ما چه گناهی کردیم بچه اینا شدیم بخدا خیلی بچه های نجیب و خوبی هستیم فقط یکی به من بگه گناه ما چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به یقین بعد هر سختی آسانی است. سوره ی انشراح آیه ی 5.

چند بار در قرآن تاکید شده

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

دلم برات هزارتیکه شد خواهر قشنگم😔😔😔فقط از خدا براتون آرامش میخوام و ازش میخوام ب دادتون برسه🙏🙏🙏

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2706