2703
2553

من خواب دیدم که من و مامانم و داداشم داشتیم می رفتیم یه جایی بعدش یهویی دایی مامانم و زنشو و دیدیم سوار شدیم (مادربزرگم با ما سوار نشد اصلا نبود)

بعدش رفتیم یه جا گوشت بخریم 

یه پسره بود چاقوش خیلی تیز بود 

داشت گوشت گوسفند می برید منم سوار یکی از گوسفندا شده بودم به پسره می گفتم نههه این بره هست اون کره رو بده 

اینجا مادربزرگم به خواب اضافه شد و من گفتم مادر به پسره بگو اون کره رو بده 

توی خواب خون ندیدم فقط گوشت دیدم 

بعد آخرش گوشت داداشم تو پلاستیک بود😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من گفتم مادر حواست باشه گوشت  (اسم داداشم و بردم) ندی بخوریم

این یعنی چیییی 

تعبیرش خوبه یا بد 

الان قبل از این که تعریف کنم دستم و گرفتم زیر آب

من ۱۶ سالمه پس اگر با نظرم مخالفی ریپلای نکن 😎👊   من به هرچی بخوام  میرسم می دونید چرا؟ چون امید دارم.                                                                          امیدوارم یروزی بشم خانم دکتر♡  میشه برای رسیدن به آرزوم《دکتر شدن》 یه صلوات مهمونم کنی؟     من می توانم آره می توانم باید بتوانم چون قراره بشم خانم دکتر👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️                         یه دختر تهرانی😍 

آها به مامان جونم وقتی رسیدیم گفتم نگا چه قدر چاقوش تیزه جالبه وقتی گوشت داداشم و دیدم‌

دیگه داداشم نبود😣😣

من ۱۶ سالمه پس اگر با نظرم مخالفی ریپلای نکن 😎👊   من به هرچی بخوام  میرسم می دونید چرا؟ چون امید دارم.                                                                          امیدوارم یروزی بشم خانم دکتر♡  میشه برای رسیدن به آرزوم《دکتر شدن》 یه صلوات مهمونم کنی؟     من می توانم آره می توانم باید بتوانم چون قراره بشم خانم دکتر👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️                         یه دختر تهرانی😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ معنی نداره خواب اشفته هست

مرسی فداتشم😙😚

2720
خطری از طرف خونوادت برادرت رو تهدید میکنه و شما سعی بر جلوگیری از اون دارید .. صدقه بده

داداشم سنش زیاد نیست

2714
پول بدستتون میرسه ان شا الله

🤗

از بس به بابک خرمدین فکر کردی این خوابو دیدی..

😂😂😂😂😂

شام زیاد خوردی. هر خوابی تعبیر نداره حالا اگه نگرانت کرده صدقه بده

‼️دیدین مد شده مینویسن:⛔️مورد داشتیم دختره... 😐من بازم این موردا دارم 😍😁👌👈مورد داشتیم دختره سال 1312 شده بود اولین زن جراح ایرانی (سکینه پری)👈مورد داشتیم دختره سال 1289 نشریه دانش رو به عنوان اولین روزنامه نگار زن ایرانی منتشر کرد (مزین السلطنه)👈مورد داشتیم دختره سال 1338 اولین زنی بود که درجه سرتیپی ارتش شاهنشاهي رو گرفت (مرضیه ارفعی)👈مورد داشتیم دختره تبریز به دنیا آمد شده صاحب دیوان اشعار با بیش از2500 بیت شعر (پروین اعتصامی)👈مورد داشتیم دختره سال 1318 در 22 سالگی اولین زن خلبان ایرانی بود(عفت تجارتی)‼️نکته اش اینجاست که تا این سالها بیشتر جمعیت ایران بی سواد بودند.👈مورد داشتیم دختره شده سیمین بهبهانی شاعر غزل معروف دوباره می سازمت وطن 🇮🇷👈مورد داشتیم دختره مشهد به دنیا اومده شده انوشه انصاری اولین فضانورد ایرانی 🚀👈مورد داشتیم دختره شده مینو اختر زند عضو هیأت رئیسه دانشگاه سودرتورن استکهلم 🎓👈مورد داشتیم دختره شده مریم میرزاخانی ریاضیدان و استاد دانشگاه استنفورد👈مورد داشتیم دختره شده ماریا خورسند مدیرعامل شرکت تولید سخت افزار DELL در سوئد👈مورد داشتیم دختره شده ترانه رضوی پزشک گوگل ⛑👈مورد داشتیم دختره شده پروین ثابتی استادیار هاروارد👈مورد داشتیم دختره 23 سالشه بوشهریه و شده تنها دریانورد زن ایرانی (زهرا سالاریه) ⛴👈مورد داشتیم دختره شده شیرین عبادی جایزه نوبل صلح رو بردهو هزاران مورد دیگر....👈مورد داشتیم دختره شده فروغ فرخزاد که از بخش جزامی ها که کسی جرات نداشته پاشو بزاره یه پسر بچه به سرپرستی گرفت. 👏

با اجازه استاتر میشه تعبیر خواب منم بگید.

من خواب میدیم که با مامانم رفتم مانتو و شال سبز خریدم و فروشنده هم معلم گسسته ام بود

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2706