2726
اتفاقا اوج بی احترامیه وقتی بیینم ناموسم جوری بره بیرون که باعث لذت دیگران شه مایه لذت دیگران اسمش ...

زنتم دوست نداره تو سایت بارداری بچرخی

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شما باور نکنین فعلا که الان با این حچابا زن مصادره شد برا لذت مرد برا تبلیغ صابون هم باید عک ...

چی میگی خدا وکیلی!زن چه بخواد باحجاب باشه و جز صورتش بیرون نباشه چه بخواد بره رو بنر تبلیغ هرچیزی کنه خودش باید تشخیص بده شما کی هستی که فکر میکنی بیشتر از زن میفهمی و باید واسش تکلیف تعیین کنی؟

2728
عزیزم این یه توجیه خیلی سطحیه که قران هرچیزیو نمینویسه!چون قران هرچیزیو نمینویسه هرچیزی که به خوردمو ...

پس قرآن بدون دلیل حجاب رو گفته؟؟اونجا که گفته شده زنان ازار نبیین رو هم بخونید.همه چی هم که نباید تو قرآن بیاد رکعات نماز یومیه هم در قرآن نیومده.پوشش درست یه چیز منطقیه.همه جا هم حدود پوشش دارن

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
حجاب صرفا دینی نیست‌.پادشاهان گذشته هم که ایمان نداشاند به دین خاصی خانواده شون پوشش های باز نداشتن.

عزیزم مگه من ضد حجاب حرف زدم؟؟؟من میگم اینکه واسه تحریک نشدن مردهاست مسخره اس و قراتی نیست!پادشاهان گذشته هم الگوی ما نیستن مگه قراره به دوهزهر سال قبل برگردیم و فرهنگ نا درست مردای اونموقع رو اجرا کنیم؟

همه مردا نه آلت های متحرک امثال شما بله

مردی که پوشش تحریک کننده ببینه و پوشش کامل بسته وهیچ فرقی براش در ذهنش نداشته باشه مشکل داره طبیعتا.

شما کارگردانی درسته؟ ما دانشگامون چسبیده به دانشگاه هنر  خییییلی بچه هاش باحال و جالبن  ...

قربوووونت برم عزیزم .. بله ارتباطی که بین بچه های هنر وجود داره واقعاً کمیاب هست .. اصلا انگار یه دنیا و یه وادی دیگری هستند.. ♥️

عزیزم مگه من ضد حجاب حرف زدم؟؟؟من میگم اینکه واسه تحریک نشدن مردهاست مسخره اس و قراتی نیست!پادشاهان ...

منم نگفتم الگوی ما باشن شما گفتید حجاب یه چیز دینیه منم گفتم صرفا یه چیز دینی نیست.حتی بین بی دین ها هم پوشش مناسب بوده.اونی هم که زن اذیت نشه آثار حجابه نه ریشه حجاب.حجاب هم ابزار کنترل وزیر سلطه نگه داشتن زنان نیست

اون زن و مردی که شما میگی ظاهراً انسان نیستن فقط آلت متحرک هستن خداروشکر من تو اطرافیانم ندارم 

احتمالا مردای اطراف شما خانمایی دارن که بدنشون شبیه بدن خانمای دیگه نیستن جون وگرنه حتی بجه دار هم نمیشدن

پس قرآن بدون دلیل حجاب رو گفته؟؟اونجا که گفته شده زنان ازار نبیین رو هم بخونید.همه چی هم که نباید تو ...

تاپیک قبلو خوندی عزیزم؟من ایات حجابو حفظم!اینکه گفته که شناخته بشید و اذیت نشید دلیلشو میدونی؟ربطی به تحریک نشدن مردا نداره!اگه خدا به فکر تحریک نشدن مردا بود به کنیزاهم دستور حجاب میداد چون بلاخره اوناهم زن بودن و میتونستن تحریک کنن مردارو!ولی کنیزا از حجاب منع شدن تو اسلام!فقط برای زنان مومنان هست حجاب(تو قران مسلمانم با مومن فرق داره حتی)

اون زن و مردی که شما میگی ظاهراً انسان نیستن فقط آلت متحرک هستن خداروشکر من تو اطرافیانم ندارم 

مگه شما ذهن افراد رو میخونید که با این قطعیت میگید کسی تحریک نمیشه اطراف شما؟

2706