2726

جاریم اپن که چه عرض کنم کم مونده بود لخت شه تو خیابون....

اماااااا....

قرار بود برادرشوهرم یه پست ارشد دولتی بگیره....یکی از زنش تو خیابون عکس گرفت برد نشونشون داد... اونا هم پستو ازش ازش پس گرفتن

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مربوط ک نیست  ولی همین جا خیلی دیدم میگن شوهرامون گیر میدن

اونا شوهراشون تو عهد پارینه سنگی گیرکرده که فکر میکنن زنشون برده است و حق دارن در مورد خصوصی ترین مسائلش تصمیم بگیرن و اظهار نظر کنن

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
ببخشید شما چنین مردی دوس دارین که بگ پیش غریب حجابت دست خودت هرجوری خودت تشخیص دادی؟

اصلا دوس ندارم گیر بده و اینا بگه ب خودت مربوطه 

همون جوری ک منم تو پوشش اون دخالت نمیکنم 

2728

شوهرمن وبرادراش همه شغل ازاددارن اوناخیلی سخت گیرن اماشوهرمن اصلاسخت گیرنیست

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
اونا شوهراشون تو عهد پارینه سنگی گیرکرده که فکر میکنن زنشون برده است و حق دارن در مورد خصوصی ترین مس ...

دیرور ی خانوم میگف شوهرم دوس داره خییییلی تو خونه ب خودم برسم ولی بیرون دلش میخواد باحجاب باشم و خیلی حساسه 

چه بد شما یه چیز با ارزش میگری مثلا ایفون دوس نداری ازش مواظبت کنین

بابا بسه دیگه 

خسته شدیم از بس تو رسانه های ایران ب چیز با ارزش و شکلات و ابنبات و مروارید و اینا تشبیه شدیم ک چون با ارزشه باید خودشو بپوشونه 😣😭😣

مردا رو هم ک ب مگس تشبیه میکنن 

چه بد شما یه چیز با ارزش میگری مثلا ایفون دوس نداری ازش مواظبت کنین

هر انسان عاقل و بالغی توانایی مواظب از خودش رو داره

شما در ازوداج جنسی نمیخرید که بخواید مالک و صاحبش باشید

همینطوره ☺️.. البته که این عدم سختگیری نباید به ولنگاری تعبیر بشه .. مثلاً من و همسرم چهار چوب های خ ...

دقییقا 

هنریا همه دوستن باهم تیپای جالبی هم دارن ولی بچه های خوبی هستن

مردای پخمه

عزیزم کاش همیشه قبل از تایپ کردن فکر کنیم 

چرا باید به کسی که افکارشون مثل ما نیست توهین کنیم؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
بابا بسه دیگه  خسته شدیم از بس تو رسانه های ایران ب چیز با ارزش و شکلات و ابنبات و مروارید و ا ...

خیر

وقتی میدونیم مرد با چی تجریک میشه

چرا بذاریم با ناموسمون تحریک شن

2706