1874
2106
عنوان

با پدرم چه برخوردی داشته باشم

134 بازدید | 5 پست

سال ها پیش همسرمو خودش انتخاب کرده برام به عبارتی ، اینطوری که خواستگارهایی که دوست نداشته رو رد میکرده فقط به اینا اجازه داده که رسما بیان خواستگاری و ازدواج کردیم ، حالا دیشب میگه من خانواده ی شوهرتو یک درصد قبول ندارم ازشون خوشم نمیاد ، تهشم میخواستیم بریم بگردیم نیومد میگه من با آدمایی که خوشم نمیاد نمیرم بگردم ، فقطم خودمو شوهرم دوتایی بودیم ناراحت شدم گریم گرفت پا شدم رفتم توی اتاق درو محکم کوبیدم ! مشکلشم اینه که خانواده ی شوهرم خشک و مقدسن ، درواقع خیلی آدم های درستی هستن ، دعوتی هم داده یکی از داماداشون نیومده میگه به من بی حرمتی شده ... من چیکار کنم؟

مركز دنيات رو از بابات بردار و بذار روى خودت و خانواده ت

باباته، احترامش واجب ولى قرار نيست اينقدر حرف و رفتارش مهم باشه اينقدر فكر و ذهنت رو مشغول كنه

البته اينا در حرف ساده ست هاااا

چون احتمالاً همه عمرت تحت كنترل و باجگيرى عاطفى و خط دادن هاى پدرت بودى

با يك كار مشاوره دقيق و سخت و پيگيرانه فقط مى تونى حالت رو خوب كنى و زندگيت رو تغيير بدى

يا همينجورى كه هست بپذير زندگيت رو و هميشه مطابق خواسته پدرت پيش برو! البته بعد از ازدواج زير خرده فرمايشات پدر و شوهر و با تلاش براى راضى كردن هر دو احتمالاً -دور از جون- پاره خواهى شد 😄 (بسته به اخلاق همسرت!)

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
مركز دنيات رو از بابات بردار و بذار روى خودت و خانواده ت باباته، احترامش واجب ولى قرار نيست اينقدر ...

همسرم کاری نداره بنده خدا 

نمیدونم از من چه انتظاری داره اینارو بهم میگه بابام ؟ میخواد اونجا نرم واکنش داشته باشم ولی عمرا نمیتونه باعث بشه من به اونا چیزی بگم ، خودم هم گاهی ازشون ناراحت میشم ولی نمیگم ، بیکارم زندگیمو زهر کنم ؟

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
همسرم کاری نداره بنده خدا  نمیدونم از من چه انتظاری داره اینارو بهم میگه بابام ؟ میخواد اونجا ...

خودت روابطت با بابات رو تنظيم كن

نذار بابات خط دهنده باشه

اگر مى تونى و زورت ميرسه

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن