2726
عنوان

فیبروم

123 بازدید | 10 پست

سلام 

یکی از نزدیکان من دارای فیبروم میباشد فکر کنم حدود ۱۴ سانتی باشند البته اخرین بار دی ماه این اندازه بودند چون از مهر ۹۸ حدود ۵_۶سانت بزرگ شدن

از طریق طب سنتی هم یه مدت درمان کردن ولی یدونشون فقط یک میلی کوچک شد اون یکی که در ادنکس چپ بود و درموئید بود که چشمگیر بزرگ شد....

هر شب و هر زمان به عمل برداشتنشون فکر میکنم مثل الان دست و پام میلرزه و نفسم تنگ میشه از استرس برای عزیزم

مدام میترسم از خطرات عملش از اینکه اخرش چی میشه عنل به خوبی پیش میره و....

ایا دکتر پرهیزگار  خوبه اصلا؟میشه یکم از تجربیاتتون بگید و ارومم کنید نمیدونید چقدر حالم بده نمیدونید....

عملش مثه سزارین،چیز خاصی نیست،اما دکتر خوب برید،من تو بارداری فیبروم ده سانتی،پنج سانتی و سه سانتی داشتم موقع سزارین برداشتن واسم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چیزی نیست نگران نباش منم خرداد ماه فیبروم عمل کردم البته مال من دو تا دوسانتی و سه سانتی بود الان هم ...

الهی شکر که خوبید امیدوارم این عمل هم به خوبی تموم بشه و همیشه سلامت باشید.

این فرد یه ۱۴ یا۱۵ سانتی و چند تا بین۵تا۸ سانت و تعدادی ریز دارن

با اون درموئیده که هی دکتر میگه ممکنه بترکه

الهی شکر که خوبید امیدوارم این عمل هم به خوبی تموم بشه و همیشه سلامت باشید. این فرد یه ۱۴ یا۱۵ سانت ...

همون موقع که من عمل می کردم یه خانومه تو اتاق من بستری بود سی و یکی فیبروم ریز و درشت شکمش در آوردن

دکتر خوب در تهران یا اراک میشناسید؟مگر دکترش خوب نباشه چی میشه؟؟؟

خطر خونریزی زیاد داره،والا من تهران دکتر اکرم شهامی بیمارستان نیکان،فوق العاده راضی بودم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
چیزی نیست نگران نباش منم خرداد ماه فیبروم عمل کردم البته مال من دو تا دوسانتی و سه سانتی بود الان هم ...

سلام عزیزم شما باردار شدی؟من انسداد هر دو لوله دارم فیبرومم دارم باید ای وی اف شم خیلی نگران فیبرومم😔😔

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
سلام عزیزم شما باردار شدی؟من انسداد هر دو لوله دارم فیبرومم دارم باید ای وی اف شم خیلی نگران فیبرومم ...

سلام

بله عزیزم 

البته با روش ای وی اف الان دوقلوهام ۹ ماهه هستن و کنارم خوابیدن

سلام بله عزیزم  البته با روش ای وی اف الان دوقلوهام ۹ ماهه هستن و کنارم خوابیدن

خدا حفظشون کنه عزیزم😍😍😍 خیلی خوشحال شدمم.شما فیبروم جراحی کردی؟من اول یکی بود گفتن مهم نیس دو سال سونو ندادم تا دیروز رفتم گفتن چهار تا شدن همش کوچیکه بزرگترینش سه سانته بازم دکتر میگه مهم نیس اما خیلی میترسم رشد کنن

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤