2733
2734
عنوان

خواب زیاد

176 بازدید | 22 پست

بچها من خیلی میخوابم یعنی در حالت عادی هم خوابم میاد ...بیکار باشم دوس دارم همش خواب باشم 24ساعت....کسی چنین مشکلی داشته؟واقعا ازهمه کارام میمونم ....😔😔😔

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از دلایل خواب آلودگی زیاد

غلظت خون 

پرخونی

افسردگی. 

و...... 

عزیزم یه آزمایش بده تا بدونی دلیلشو بعد رفعش کنی 

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2738
از دلایل خواب آلودگی زیاد غلظت خون  پرخونی افسردگی.  و......  عزیزم یه آزمایش بد ...

عزیزم پرخون نه .....کم خونم پاهام زود خواب میرن بیحالم همیشه جلو چشمام تار میشه و....البته قرص اهن مصرف میکنم....با ی ازمایش خون ساده مشخص میشه؟

خوب بعضیا هستن وقتی ناراحتن خوابشون میگیره منم اینطوریم وقتی ناراحتم میخوابم

اره اما یکم ناراحتی رو همیشه دارم....فک کنم مشکلم از خون یاچیز دیگ باشه چون کلا پرخوابم حتی وقتی ناراحتیم کمه یاصفره

عزیزم پرخون نه .....کم خونم پاهام زود خواب میرن بیحالم همیشه جلو چشمام تار میشه و....البته قرص اهن م ...

والا نمی دونم. ولی تو برنامه طبیب دکتره میگف کسی که پر خونه همش می‌خوابه. کمبود آهن هم فک کنم از دلایلش باشه. برو دکتر بگو علائمتو میدونه چی بنویسه

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2706