2733
2734
عنوان

شاغلا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 84 پست
ببخشید تپلم هستی؟

نه اصلا. ازونایی هستم که نه برنچ میخورم. نه گوشت و مرغ. گیاه خوارم. شیرینی جات هم. نمیخورم لذتش و تو درست کردنش میبرم تا توی خوردنش 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم شاغلم و باید ۳۰ سال برای دولت حتی پنج شنبه ها هم کار کنم

منم بعضی وقتا میگم وای خیلیه‌ و ته دلم خسته میشم

فکر میکنم هر چند وقت یه بار باید یه مسافرت کوتاه یه تفریح حسابی یه خودمون بدیم‌. ما تو ایران کلا به تفریحات آخر هفته و مسافرت و اینا خیلی بها نمیدیم. من خودم وقتشو جور نمیکنم نمیدونم چرا.

من اکثر هفته ها روزشماری میکنم جمعه شه یا تعطیلی که صبحا بخوابم‌...

مهربان باشیم   
2731
2738
نه اصلا. ازونایی هستم که نه برنچ میخورم. نه گوشت و مرغ. گیاه خوارم. شیرینی جات هم. نمیخورم لذتش و تو ...

عزیزم دوس داشتی یبار یه تاپیک بزن منم لطفا اد کن درمورد سالم خوریت برامون توضیح بده

چه جالب. منم یه مشورت باهات بکنم. من کارمند  دانشگاهم. حوزه فناوری کار میکنم. چند وقته به سرم ز ...

وای ما یک کارشناس فناوری داشتیم اینقدر بی اعصاب بود دور از جون شما وقتی یک مشکلی پیش میومد میگفت همش تقصیر خودتونه ولی وقتی کوتاهی خودش بود می خندید