عنوان

شاغلا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 84 پست
عزيزم اگه دوس داري تو خونه باشيو كار كني و درامد داشته باشي به من پيام بده راهنماييت كنم  بذار ...

تبلیغ شرکت های هرمی اینجا ممنوعه خانم... 

بعدم اون محصولاتی که شما میگی اشغال خالصه من مجبور شدم محصولات لدورا بخاطر رودربایستی با فامیلمون بخرم هم گرون بود هم اشغال به تمام معنی من 1 تومن خرج کردم تا جوشای ناشی از ضد آفتاب لدورا رو درمان کنم.... 

@نی_نی_یار_5  

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدن اینهمه کارمندم تو فیلد درمانم دو روزم با کلی خجالت میگیرم

چه جالب. منم یه مشورت باهات بکنم. من کارمند  دانشگاهم. حوزه فناوری کار میکنم. چند وقته به سرم زده بخاطر اینکه شنیدم حقوق تو حوزه درمان بیشتره به علوم پزشکی انتقالی بگیرم. به نظرت اینکارو بکنم؟

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
اره منم تو همکارام دارم برام خیلی جالبن

من چون عاشق کارمم دلم میخواد بیشتر بمونم. اگه پسرم خونه باشه زود برمیگردم اگه پیش مامانم باشه یا خلاصه جایی باشه که بهش داره خوش میگذره منم خیالم راحته. تا 10. 11 شب میمونم سر کار

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
نمیدن اینهمه کارمندم تو فیلد درمانم دو روزم با کلی خجالت میگیرم

خسته نباشی عزیزم.اگه دو روزم میگیری اون دو روز وبه استراحت بگذرون کم کم از سرت می افته.کار سنگین یا فشار کاری گاهی باعث میشه.اما تو خونه موندن فشارش به مراتب بیشتره.مخصوصا واسه شما که شاغل بودنو تجربه کردی

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2706