2733
2734
عنوان

ویار و جنسیت دختر یا پسر بیاین بگین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 7759 بازدید | 120 پست

ترش و شور پسره، من سر دخترم از ماست و دوغ و ترشی بدم میومد عاشق خیار بودم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دختر بود. صورتم جوش میزد. یبارم نمیدونستم باردارم دلم لیمو عمانی خشک خواست خوردم بالا اوردم. از سیبو آجیل اینا متنفر بودم. عاشق خیار شور بودم تو خیابون میخریدم همونجام میخوردم😬😂😅. از مرغ متنفر بودم. از یخچالو بوشو چیرایی ک بره تو یخچال متنفر بودم. از ظرفی که توش مرغ پخته شه متنفر بودم. گوجه سبز ماه آخر با سیب سبز ترش. دوست داشتم توت درختی🤤 وایی هندوانه و طالبی خیییلی میخوردم یبارم هلو. کله پاچه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2731
خوردن دوغ زیاد ضرر نداره؟؟؟ بمن میگن نخور 

دوغ محلی ماست محلی شیر محلی تو بارداری ممنوعه فقط. محلی نخور

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
من دختر بود. صورام جوش میزد. یبارم نمیدونستم باردارم دلم لیمو عمانی خشک خواست خوردم بالا اوردم. از س ...

چقد جالب😍

من آجیل دوسدارم، دوغ دوسدارم، ماست، ترشک آلوچه، خیارشور خیلی مشترک هستیم 😍انگاری دختره ماله منم 

چرا چون شوره ضررداره ولی من میخوردم😑عوضش بچه هام دوتاشونم عین برف سفیدن نمیدونم ربطی داره یانه

بنظرمن هندوانه تو سفیدی حیلی تاثیر داره

2738

ولی اسی 

من بغیر اون چند باری که خیار شور خوردم اصلا لب به نمک نمیزدم بدم میومد. اصلا ورم هم نکردم. تو بارداری خوش اندامم شده بودم😂

راستی بارداری معمولا دختر باشه کمرت از پشت باریک میشه

سلامت باشه  من سره غذام باید همیشه ماست باشه نباشه نمیتونم غذا بخورم 😣

منم اون سه ماه اول مدام دوغ و ماست میخوردم حداقل هفته ای يه دونه از این ماست سطلی های یونانی ولی خب سردیت میکنه تهوع بدتر ميشه بعدشم سردی زیاد تو بارداری بخوری خوب نیست باید طبعت متعادل باشه اينجوري راحت تری فقط حواست باشه سردیت کرد نبات نخوری یا چیزای گرمی چون باعث خونریزی و سقط ميشه خدایی نکرده زبونم لال 

هرروز 1 بطری محلی میخورم 😣اون یکی ترش نیستن که ینی تاحالا بچم طوریش شده؟؟؟ 

یعنی تو ویار نداری خدایی😑

من که از بی اشتهایی و بیحالی لب به چیزی نمیتونم بزنم

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
2706