2726
عنوان

کیا با امپول و قرص باردارشدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 49 پست

سلام عزیزم. من 13ماه بود اقدام میکردیم باردارنمیشم. ماه 14 رفتم آزمایش ذخیره تخمدان و عکس رنگی دادم خداروشکر همه چی خوب بود. ماه 15لتراکس و سینال اف 450 واحدی و اچ ام جی و     پودر اینوفولیک و مکمل فموبرا خوردم باردارشدم همون ماه اول. به نظر من اول باید بریم چکاب کامل بعد دارو مصرف کنیم. 

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
کاش زودتر نمیرید ماه قبل زودتر زدم همش هاله داشت اخرم پریود شدم اعصابم داغون شد

من نمی‌خواستم بزنم 

دیدم سرگیجه دارم حالم بده رفتم دکتر فشارم ۸بوپ سرم داد باز دوباره حالم بد بود درد پریودی داشتم اینا دیگه گفتم ولش به هوای منفی میزنم 

خدایا عاشقتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سینال چندم پریودی باید بزنی؟؟؟

هشتم و نهم پری

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2728
منم این ماه لتروزول و دوفاستون خورده بودم  ۸روز به موعدم بیبی هاله انداخت الان ۶روز به موعدمه& ...

ان شاءالله بارداری عزیزم

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

منم این ماه برای اولین بار قرص خوردم ....متفورمین و کلومیفن ۵۰و دگزامتازون و سینال آف روز هفتم و نهم و یازدهم پری ....روز دوازده رفتم سونو پنج تا فولی خوب داشتم بعد آمپول HCG زدم الان روز ۱۳امپوله 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
منم  بعد از 2 ماه با مصرف دارو دو قلو باردارشدم

جنسیتشون چیه؟

دوستان من دو روز پیش قرص اورژانسی خوردم دیروز در حد چن قطره تو روز چن قطره تو شب ترشح بی رنگ داشتم 

و زیر دلم درد حالت درد پریودی داشت خیلی 

ولی الان ک بیدار شدم درد ندارم فلا 

موعد پریودم ۵ روز دیگ س 

تجربه داشتید؟ خیلی نگرانم میترسم 

اینم بگم ک قرص ۱.۵ یدونه بعد ۲۴ ساعت خوردم

شاید زندگی آن جشنی نباشد ک میخواستی دعوت شوی... ولی حالا که دعوت شدی ... تا میتوانی زیبا برقص! #چالی_چاپلین🎩♥️
ان شالله باردار باشی

انشالله❤️

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

دوستان،من تنبلی تخمدان دارم دکترم گفت ال دی و متفورمین خوردی بهترشدی،شوهرمم ضعیفه اسپریژن میخوره،برا جنسیت پسر رفتم دکتر،یدونه دختردارم،ب نظرتون با قرص لتروزول،امپول سینال اف و اچ ام سی چنددرصده احتمال بارداری و پسر؟؟

2706