1874
2106
عنوان

کیا با امپول و قرص باردارشدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 49 پست

منم این ماه برای اولین بار قرص خوردم ....متفورمین و کلومیفن ۵۰و دگزامتازون و سینال آف روز هفتم و نهم و یازدهم پری ....روز دوازده رفتم سونو پنج تا فولی خوب داشتم بعد آمپول HCG زدم الان روز ۱۳امپوله 

این ماه دیگه منم مامان میشم 😍شاید مامان دوتا نی نی خوشگل بشم🥰خدایا همه ی امیدم به تو❤️❤️❤️

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

دوستان من دو روز پیش قرص اورژانسی خوردم دیروز در حد چن قطره تو روز چن قطره تو شب ترشح بی رنگ داشتم 

و زیر دلم درد حالت درد پریودی داشت خیلی 

ولی الان ک بیدار شدم درد ندارم فلا 

موعد پریودم ۵ روز دیگ س 

تجربه داشتید؟ خیلی نگرانم میترسم 

اینم بگم ک قرص ۱.۵ یدونه بعد ۲۴ ساعت خوردم

شاید زندگی آن جشنی نباشد ک میخواستی دعوت شوی... ولی حالا که دعوت شدی ... تا میتوانی زیبا برقص! #چالی_چاپلین🎩♥️
2124
منم  بعد از 2 ماه با مصرف دارو دو قلو باردارشدم

یعنی دوقلو شدن کوچولوهات فقط به خاطر دارو ها بود؟ ژنش رو ندارین؟ 

چه داروهایی مصرف کردی؟

✍ ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده...خدایا میشه بغلم کنی؟  

دوستان،من تنبلی تخمدان دارم دکترم گفت ال دی و متفورمین خوردی بهترشدی،شوهرمم ضعیفه اسپریژن میخوره،برا جنسیت پسر رفتم دکتر،یدونه دختردارم،ب نظرتون با قرص لتروزول،امپول سینال اف و اچ ام سی چنددرصده احتمال بارداری و پسر؟؟

برای حاجت رواییم صلوات بفرستید،ممنون🌹🌹
2050

دوستان میشه جواب منم بدید 

من تاپیک نمیتونم بزنم چون ۲۴ ساعت دیگ میتونم

شاید زندگی آن جشنی نباشد ک میخواستی دعوت شوی... ولی حالا که دعوت شدی ... تا میتوانی زیبا برقص! #چالی_چاپلین🎩♥️
امپول hcg میدن دقیقا چند ساعت بعد باید رابطه داشت؟ جسارتا

دکتر به من گفت امروز عصر که آمپول زدی از فردا شب یک روز در میون رابطه داشته باش ....معمولا بعد از ۲۴ساعت از تزریق تخمک گذاری شروع میشه

این ماه دیگه منم مامان میشم 😍شاید مامان دوتا نی نی خوشگل بشم🥰خدایا همه ی امیدم به تو❤️❤️❤️
2051