2726
عنوان

نمیدونم با این زندگی چیکار کنم

196 بازدید | 21 پست

یکساله عقد کردم شوهرم هیچ درامدی نداشته کلا بازار کارش راکد بوده  با قسط و قرض تونستیم فیش اپارتمان بگیریم الان ماهی 4 تومن قسط میدم دارم جهیزیه میخرم خرج خودمو میدم آخرش به من میگه تو منت میزاری از استراحتم تفریحم زندگیم زدم هر روز سرکار ولی دریغ از یه ذره توجهه ازش که شاملم بشه یادم نمیاد غیر از تولدم ک بهمن بود برام چیزی خریده باشه بهش میگم من دوس دارم برام شده یه شاخه گل بخری میگه از این لوس بازی ها خوشم نمیاد ،استوری میزارم میگه چیه تا بحث میشه میزاری یا دیشب برگشت گفت کلا هرچی تو ذهنت هست میگی بهش گفتم من چن وقته خستم حالم خوب نیست یکم درکم کن مجبورم تو ظاهر خودم خوب نشون بدم چیزیم نیست ولی همش بغض دارم اما اصلا،راس ساعت 12 شب که میشه فقط پیام میده بخواب اف باش ،تو نت میگردم گیر میده چرا همش تو نتی خب دلم میگیره توام که حرف نمیزنی با کی حرف بزنم میشینم نت گردی میکنم...همیشه خانوادش به من اولویت میده در صورتی که هیچی براش کم نذاشتم چیزی نداشته گرفتم کمکش کردم....یادمه یه سری ماهی فروشی بودیم به جای اینکه از من نظر بپرسه دائم از خواهرش می پرسید ک گفتم یعنی چی این رفتارت و مدلای مشابه که بهش بگم این کارا رو کردی کلا میگه نه تو برداشت کردی و منکر میشه...

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از قدیم گفتن خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند ظرفیت لطف تورو نداشته و الان حس میکنه وظیفته 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
سن هاتون رو بگو؟ شغل خوش و خودت هم بگو

من 27 اون 29 من مهندس صنایع شوهرم کارشناس املاک

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............
عزیزم داری اشتباه میکنی زیادی نباش براش که زیادی میشی

تازه میفهمم لیاقت نداره خانوادش براش اهمیت داره جز من ،میگم پریودم درد دارم به جای اینکه دلداری بده میگه عیب نداره

خوب پس سناتون هم کم نیست‌ . ببین قشنگ فکراتو بکن با اخلاقاش اگه کنار میای برو زیر یه سقف. عقد برای ش ...

مشکل توجه نکردنش هست مشکل بی پولیش هست من خستم چرا نمیفهمه واسه دل منم که شده دوتا کلمه مث ادم حرف بزنه

منم دو ساله ازد کردم. یه زندگی ساده اون صبح میره شب میاد.  منم تو خونه غذا و .... زندگی مشترک ...

هر روز سرکارم ،بار همه چی رو دوشمه آخرشم میگه منت میزاری طلبکاری فقط دوس داری حرف بزنی 

هر روز سرکارم ،بار همه چی رو دوشمه آخرشم میگه منت میزاری طلبکاری فقط دوس داری حرف بزنی 

ب نظرم جا داره بیشتر رو ازدواجت فکر کنی. من اصلا عقد نموندم

اگه میموندم شاید ب ازد ختم نمیشد. 

ولی دیگه ازدواج کنی تمومهاااا.

باید قبلش سبک سنگین کنی

ب نظرم جا داره بیشتر رو ازدواجت فکر کنی. من اصلا عقد نموندم اگه میموندم شاید ب ازد ختم نمیشد.  ...

رو طلاق نمیتونم فکر کنم 

2706