2737
2734
عنوان

خانومای خوش صحبت لطفا بیاین

289 بازدید | 25 پست

سلام دوستان ب نامزدم گفتم اگه اجازه بدی زنگ بزنم ب آبمیوه فروشی برگشته میگه مفهوم حرفت اینه من مزاحمم حالاهم هی میگه  اعصابمو خراب کردیو فلان کلی غر دیگه ک برگشتم گفتم نگفتم برو کار دارم یا مزاحممی ک ناراحت بشی الانم میگه ببر شدیا بنظرتون بهش چی بگم؟ ی جواب خوب بدید عشقا ک تموم شه بحث

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این یذره حساس شده اخلاق منم کپی نامزدته زود ناراحت میشم 

و فک میکنم دیگرون فک میکنن من اضافی ام 

یکم نازشو بکش و مهربون باش 

بگو من منظوری نداشتم اما اگه حرفم باعث ناراحتی شد منو ببخش 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀
2738
سفارش آبمیوه 

به حرف اینایی که میگن بهم بزن رابطه رو تموم کن اهمیت نده 

من خودم روانشناسم 

می‌دونم این فقط یکم حساس شده احتمالا بازم از این ناراحتی ها براش پیش میاد کاری کن همیشه احساس ارزشمند بودن بکنه

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀
مرسی عشقم یکم جمله های قشنگم میگی

بهش بگو دوست دارم 

نمی‌خوام هی وقت ناراحت بشی ازم 

من برای تو ارزش قایلم

مرسی دورت بگردم بهم میگه در ی صورت میبخشم شرط داره چی بگم؟

بهش بگو من کار اشتباهی نکردم که عزیزم 

ولی تو خواسته تو بگو 

بهش بگو شرط نداریم 

اما اگه خواسته ای داری بهم بگو 

2706