2733
2734

منم تصمیم دارم مثل خودش رفتار کنم

بنظرتون برای چ کارای غر بزنم و منت بزارم ک آدم شه و اخلاق شو ترک کنه

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

احتمالا وقتی منت میزاره یا غر میزنه عکس العمل نشون میدی به خاطر همین کارشو تکرار میکنه. وقتی اهمیت ندی مطمئن باش حرص می خوره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل از این که اون غر بزنه و منت بذاره شما ازش تعریف و تشکر کن تا دیگه منت نذاره

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
احتمالا وقتی منت میزاره یا غر میزنه عکس العمل نشون میدی به خاطر همین کارشو تکرار میکنه. وقتی اهمیت ن ...

یعنی سکوت کنم

یا بنظرتون همون لحظه ازش پول بخوام

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
قبل از این که اون غر بزنه و منت بذاره شما ازش تعریف و تشکر کن تا دیگه منت نذاره

حوصله شو ندارم 

2738
عزیزم اینکه شما میگی برا آدم با روان سالمه برا اسی رو نمیدونم ولی برامن روانی تر از این حرفاس 

میشه بگی چطوریه

یعنی سکوت کنم یا بنظرتون همون لحظه ازش پول بخوام

بی اعتنا باش. چند بار که اینطوری برخورد کنی خودش کوتاه میاد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
میشه بگی چطوریه

عزیزم چی بگم ینی بزاریش از صب تا شب غر میزنه سر همه چیییی تو دعوا اولین چیز منت خوردن اوایل خواهرم مهمونی اومد خونم یه شهر دیگن بیچاره خودش مرغ و میوه هم آورده بود ولی این نفهم به محص رفتنشون تو سرمای زمستون منو 3 شب از خونه انداخت تو حیاط نه میزاشت برم بیرون ن میزاشت بیام تو منم از سرما رفتم تو دسشویی البته درحد چندساعت از اون به بعد اصلا نزاشتم خانوادم بیان خونم ینیجوریه اگه بتونم آبم تو خونش نمی‌خورم ولی چاره نیس😔

عزیزم چی بگم ینی بزاریش از صب تا شب غر میزنه سر همه چیییی تو دعوا اولین چیز منت خوردن اوایل خواهرم م ...

چند وقته ازدواج کردین بچه داری 

عزیزم چی بگم ینی بزاریش از صب تا شب غر میزنه سر همه چیییی تو دعوا اولین چیز منت خوردن اوایل خواهرم م ...

شوخی میکنی😐😐😐😐😐😐

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
2706