2137
2106
عنوان

اگه شوهرتون رازتونو به مادرش بگه

222 بازدید | 18 پست

من شوهرمو محرم رازم میدونستم و باهاش درد و دل میکردم یچیزی راجب مادرم بهش گفتم دیشب مادرم این حرفو از مادر بزرگش شنید به خودش گفتم اول گردن نگرفت بعد گفت من فقط به مادرم گفتم منم گفتم اتفاقا به اون نباید میگفتی 

حالا میدونم مقصر منم و نباید میگفتم و اینم میدونم ک دیگه بهش حرفی نزنم

فقط بگید الان چه رفتاری کنم سر این کارش

تاریخ شروع رژیم۱۴۰۰/۳/۱۶ وزن شروع ۹۶.۴۵۰  وزن این هفته ۹۶.۳۵۰ وزن هدف۷۰ گروه از قرمز

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
سرسنگین شو .. ایشونم اگه رازی از خونوادش یا خودش گفته دقیقا مثل خودش برو جار بزن بگو این به اون در.

نه این راهش نیس واقعا

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اگه میشه صلوات مهمونم کنین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.

من رازی رو گفتم که باید میگفتم، لازم بود که خود همسرم بدونه ولی ازش قول گرفتم به کسی نگه ولی به ننه اش گفت، 14 ساله که تو سرمیزنم و یادش میارم که دهن لق هست و البته توی این سالها خدایی تمام تلاشش رو کرده ثابت کنه دهن لق نیست و حرف دیگه ای رو نبرده بیاره، ولی چون ننه اش واقعا دهن لق هست و هر روز داره به اشخاص دیگه خبررسانی میکنه من همچنان به شوهر م گلگی دهن لقی اش رو می‌کنم 

چیکار کنم مثلا

بستگی ب قلق شوهرتون داره

مثلا من اگه خیلی جدی بهش بگم خیلی کارش بد بود دیگه تکرار نمیکنه

اخه مردا یکمی یجورین

نمیدونن مثلا این کار چقدبده

ولی اگه تو صلاح میدونی چند روزم خیلی جدی باهاش سرسنگین باش

تاپیک های انرژی مثبت صدام کنید
2050

منم این کارو کردم بعدم یه تهمتی بهم زد که با خودم گفتم کاش این کارو نمی کردم.یه چیزی گفتم 2 تا چیزم گذاشت روش تحویلم داد. 

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
شوهر من برعکسه😄 همه راز های مادرشو به من میگه

شوهر من کلا پشت همه حرف میزنه

حتی مطمعنم پشت منم زیاد حرف زده چون خانوادش پشت تلفن خیلی بد راجبم صحبت میکنن

تاریخ شروع رژیم۱۴۰۰/۳/۱۶ وزن شروع ۹۶.۴۵۰  وزن این هفته ۹۶.۳۵۰ وزن هدف۷۰ گروه از قرمز