2726

خواهرشوهر کوچیکم ۱۷ سالشه ، من دارم سیسمونی میخرم گفتم یه چند تا چیز هم از یه تولیدی خریدم که مشهوره تو شهرمون و میگن ارزون تر  

دیشب میگفت رفتم یه سر به همون تولیدی انگار لباساش دست دومن از بس  زشتن و پارچه شون فلان ، حالا دیگه خریدی ، 

منم گفتم من فکر نکنم جنسی که خریدم جنسش بد باشه اینجوریم که شما میگی نبوده ، اونم سر حرف خودش وایساد ، باید چطور برخورد میکردم؟ کلا همچین ادمیه ، ارزش همه چیز رو میاره، پایین ، چطوری دفعه بعد باهاش برخورد کنم؟

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین من هم سنش هستم و یه وقتایی واقعا لجبازی میکنم 

اهمیت نده 

خودم بهت میگم که بچه س

اگه دفعه دیگه اینجوری گفت محترمانه بگو عزیزم نظرت رو برای خودت نگه دار من اینطور فکر نمیکنم

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود
عزیزم آخه چرا با آدم کم سن هم کلام میشی که وقتی نظر میده بهم میریزی

یغنی اصلا هیچی نگم به نظر شما؟

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤
یغنی اصلا هیچی نگم به نظر شما؟

نه. فکر میکنی تازه اگر جواب بدی همچین آدمی قانع میشه یا ادب میشه. هرگز. فقط بیشتر ذهن خودت رو درگیر میکنی

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2706