2726
عنوان

لکه بینی

81 بازدید | 8 پست

سلام دوروزه که پاک شدم اما لکه بینی دارم همراه باکمردردودل درد کسی اینجوری بوده دیروز رفتم تیتربتادادم ولی جوابشوفردامیدن نمیدونم چم شده حالم خیلی بده 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

وای منم تو تیرماه برای اولین بار 5روز عقب انداختم بعد لکه بینی اومد بعد تا 23روز خون میومد ..نمیدونم چیکار کنم دکتر رفتم دارو داد خوردم یک هفته ای قطع شد 10روز پاک شدم حالا باز دو روزه لکه بینی دارم استارتر و بچه ها میدانید علت چیه؟؟

من درد پهلو دارم سمت چپ میزنه به تخمدانم نوک سینه هام سنگین شده و دردمیکنن و معدم ترش میکنه انگار میخوام بالا بیارم نمیدونم چم شده حالم خوب نیس😩

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم تو تیرماه برای اولین بار 5روز عقب انداختم بعد لکه بینی اومد بعد تا 23روز خون میومد ..نمیدونم ...

باردارنبودی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
من درد پهلو دارم سمت چپ میزنه به تخمدانم نوک سینه هام سنگین شده و دردمیکنن و معدم ترش میکنه انگار می ...

یه بی بی چک بزن من سرحاملگی اولم مثل شمابودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بی بی چک بزن من سرحاملگی اولم مثل شمابودم 

انقد سری های قبل بی بی زدم منفی شده دیگه از بی بی چک بدم اومده 😭😭💔

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
انقد سری های قبل بی بی زدم منفی شده دیگه از بی بی چک بدم اومده 😭😭💔

منم یکراست رفتم ازمایش ولی اونم فردامیدن امابنظرخودم امکان نداره بعدازپنج روزخونریزی باردارباشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یکراست رفتم ازمایش ولی اونم فردامیدن امابنظرخودم امکان نداره بعدازپنج روزخونریزی باردارباشم  ...

اگه خدا بخواد هیچ چیزی غیر ممکن نیس عزیزم ان شاءالله ک خیره

اگه خدا بخواد هیچ چیزی غیر ممکن نیس عزیزم ان شاءالله ک خیره

مرسی گلم انشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40