2733
2734

ک حرصم بده 

چکار کنم که خودش بیشتر بسوزه 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

واا بیخیال دعوا میشه،بخند به یه ورتم نگیر هرچی حساسیت نشون بدی بدتره

بخند شاد باش💜:) بزار بفهمن قوی تر از دیروزی🙆🏻‍♀️🦄  .............. با قوانین خودت زندگی کن❤🖇 .....در قلب من جاودانه ای🥺❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره حرفه تو. چه زمینه ای باشه

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

نقطه ضعفاتونو دست ادما ندید یه روز به عنوان سلاح ازشون استفاده میکنن

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

فقط بهش نقطه ضعف نده

.هر چی گفت طوری رفتار کن که اصلا حساس نیستی

تنها راهش همینه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

فهمیدی به منم بگو 

دیشب بحث ادامه تحصیلم بود میگه درستو ادامه بده دکتر شو روانشناسی فوق لیسانس دارم خودش دیپلمه

بعدش میگه آخه دکترا روان شناس همه دیوونه توهم موفق میشی 

از دیشب تا حالا دارم میسوزم

تازه باردارم هستم 

فهمیدی به منم بگو  دیشب بحث ادامه تحصیلم بود میگه درستو ادامه بده دکتر شو روانشناسی فوق لیسانس ...

از حسادتشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من خودم شوهرم به محض اینکه میفهمه رو حرفی حساسم سریع تو دعواها ازش استفاده میکنه به خاطر همین دیگه اصلا نقطه ضعف دستش نمیدم واینطور موقه ها با اینکه درونم اتشفشانه کاملا خودمو اروم نشون میدم بعد اون عصبی میشه وا میده اونوقت بهش میگم چیه چرا اییییییینقددددددررررر حررررررص میخوری اونوقته که اون به جای من فوران میکنه .ای حاااال میده

واا بیخیال دعوا میشه،بخند به یه ورتم نگیر هرچی حساسیت نشون بدی بدتره

نمیتونم بخدا 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
فقط بخند بهش و بیخیال باش

نمیتونم 

2706