2737
2734
عنوان

لطفا نظر واقعیتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 80 پست

ناز یعنی خوشگل. تودل برو. ملوس. جیگر. عزیز 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم پوست از سرش میکندم که ساناز کیه

چرا ساناز چرا الناز نه 😆

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

به نظر من یه نفر رو داشتن اسمش ساناز بوده 

به یه دلیلی از دستش دادن حالا می خوان با شما جبران کنن بودنش رو 

یا پسر یه دختری به اسم ساناز رو دوست داشته بهش نرسیده حالا می خوان این جوری جبران کنن 

در موردش تحقیق کن

2706