1874
2106
عنوان

لطفا نظر واقعیتونو بگین

619 بازدید | 80 پست

سلام وقتتون بخیر دوستان میدونم درباره این تاپیک همه نظر دادن ولی من واقعا نیاز دارم با کسی درباره ش حرف بزنم 

من هنوز مستقیم با نامزدم در این باره حرف نزدم ولی خونواده ش بارها بگم گفتن تو خیلی نازی ، اسمت باید ساناز می بود  از این حرفا میشه بهم بگین نظرتونو ... و حتی اگه لازمه عکسمو بزارم نظرتونو بگین لطفا ... ناز یعنی چی ؟ خوشگل ؟ من خواهر ندارم که ازش بپرسم یا دوست صمیمی‌ ... لطفا نظر واقعی واقعیتونو بگین

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

ناز یعنی خوشگل. تودل برو. ملوس. جیگر. عزیز 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.

من بودم پوست از سرش میکندم که ساناز کیه

چرا ساناز چرا الناز نه 😆

تو منو انتخاب کردی❤                                                         انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝
2051