1874
2106

هم نامهربونه هم افت جونه….😂

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اگه میشه صلوات مهمونم کنین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

اگه تو بامن قهری من ک اشتیم

از ی فیل ایل نسازید  ⚜   دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیشه......😉    ¤   معبودِ من؛خدایِ من باش     🦢           ♟زِتَم      ●هرچی ک هستم برا خودمم شما حرص نخور....▪︎نیکاشاهSH🏷°خسته صدا 🎼•سخن گفتن جنایت است،تحقیق آنرا مباح میکند▪︎💡Pattinson,Lautner●          °صدا نیس ک،قرصِ اعصابع•              •من ن ایوبم ن صبور• ◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤         🦄                   °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                  ○                  ●☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...      #تک.مارالتم   💊          https://harfeto.timefriend.net/16258293206643              
2124

چه دلنوازاومدم اما بانازاومدم...

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
امشو شوشه لیپک لی لی لونه🙄🙄

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اگه میشه صلوات مهمونم کنین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2050

نازی نازی نازی به خوشگلیت مینازی😂🖐️

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا

نه شراب بهشتی که قطره های بارون

به من تشنه بهتر مثل زلال کارون

تو تابستون کارون چون زنی دل فریبه

شماها رو می کشونه سوی وصال کارون

هنگام شنا مثل یه دست و پاچلفتی

به پا به مسیر دهن کوسه نیفتی

به هنگام شنا مثل یه دست و پاچلفتی

به پا به مسیر دهن کوسه نیفتی

گفتم به تو حرفای دل عاشقمو نگی که نگفتی

.

عروسی که میشه بساطمون جوره

صدای طبله و رباب و تنبوره