2703
2553

بنظرتون از چیه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب دستو بالا بگیری خون بهش نمیرسه دیگه😐

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2714
خب خون نرسه نباید درد بگیره! مثلا تا میای موهاتو میبافی...میای یه کابینت تمیز کنی... عصب های دس ...

خب عزیزم چرا نگیره،علتش کمبود خونه یعنی کم خونی

کم خون که باشی آهن خونتم کمه!

حتما آزمایش بدین ولی علت قطعا کم خونیه

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
وا مگه همه همین طور نیستن؟!

ن والا من قبلا اینطور نبودم  اونکه بعد نیمساعت.. اینطور شه طبیعیه. اما من یکی دوثانیه بالا بگیرم تازگیا اینطور میشم

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
دکتر ارتوپد نوار عصب فیزیوتراپی ورزش به ترتیب نوشتم

ایبابا. بنظرت از کمخونی نیس؟ چون تا پریود شدم اینطوری شدم

خب دستو بالا بگیری خون بهش نمیرسه دیگه😐

برا یکی دوثانیه که دست درد نمیگیره

2706