1874
2106

بچم تکون میخوره همیشه ولی جوری ک محکم لگد بزنه نیس 

زیر دستم وول میخوره و حرکت میکنه ولی خیلی محکم نیس

طبیعیه؟؟؟؟شما چجوری بودید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

مال منم همینجوریه 

تو رو خدا چن هفتته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
2124

32 هستم. معمولیه. بستنی یا آبمیوه خنک خوردی به سمت چپ دراز بکشی؟ ببینی خوب تکون میخوره یا نه؟ اگه دیدی اینجوری ادامه دار ‌شد به دکترت بگو یه سونو برای  سلامتیش بنویسه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
منم همینجوری..من ۳۱ هستم

نشستم زار زار دارم اشک میریزم 

میگم چرا لگد محکم نداره 

تو رو خدا بگو چجوریه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
32 هستم. معمولیه. بستنی یا آبمیوه خنک خوردی به سمت چپ دراز بکشی؟ ببینی خوب تکون میخوره یا نه؟ اگه دی ...

اره همش تکون میخوره الانم میخوره 

ولی خیلی محکم نیس مثل موج

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشستم زار زار دارم اشک میریزم  میگم چرا لگد محکم نداره  تو رو خدا بگو چجوریه

والا در حدی که مثل ی ماهی لیز میخوره گاهی هم حرکت شکمم رو میبینم ...اصلا اونطوری که میگن وااای لگد زد و فلان‌نیس

شماهایی که ۳۱ هفته هستین کی میرید سونو؟من ی هفته دیگه دکتر برام نوشته

من ۲۹ رفتم خوب بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توروخدا جواب منم بدید شماها ک باردارید ممنون میشم

اول بارداری ک نمیدونستید باردارید یا ن درد پهلو داشتید؟ من امروز ۲۰ روز از روز اول پریودم میگذره ینی بیستم پریودمه روز ۱۴ ۱۶ ۱۸ پریود رابطه داشتیم و اقدام ب بارداری... الان ب شدت پهلوم سمت چپ درد میکنه میزنه ب سمت تخمدانم تکون میخورم میخوابم بلند میشم درد میگیره سمت راستم درد میگیره هراز گاهی اما ن مثل سمت چپ بنظرتون چرا اینطوری شدم 😩🎈

🎈سکوت کن خب :وقتى زندگيت رو تو سكوت بسازى دشمنات نميدونن به چى حمله كنن...!🎈
عزيزم نترس منم همينطوري بودم يه روز تا شب تكون نميخور شب يه تكون ريز ميخورد نترس بزرگ شده جاش كمه

انقد از بند ناف و چیزای مزخرف ترسوندنمون

بچم بیجاره تکون میخوره مدام ولی یواش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
32 هفته

خب چجوری عستید دقیق

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا در حدی که مثل ی ماهی لیز میخوره گاهی هم حرکت شکمم رو میبینم ...اصلا اونطوری که میگن وااای لگد ز ...

اره منم 

تو نمیترسی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718