2726
عنوان

بچه ها شوهرم میگه موقع خرید چونه نزن زشته

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی چقد همه چی گرون شده..آدم میره بازار اپیلاسیون میشه😏😖

گارد موبایل (قاب)گرفتم۱۵۰..تا دیروز ۲۵تومن بود اینا🧐🙄

آدم اینارو به کی بگه

لباس زیر (سوتین)دیگه کم کمش ۶۸تومن این قیمتاست

مارکای خوب ۹۵تومن به بالا

لج آدم درمیاد

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2728

بسم الله شوهر من یکی بوده دوتا شده.من میرم یچیز بخرم میگه قیمتشا نپرس مخصوصا خوراکی.یا مثلا مانتو میرم میخرم جرات ندارم قیمت بپرسم.میگه کارتو بده بکشه فیش که بهت داد میفهمی چقدر شد.ولی وقتی تنهام کلی چیز قیمت میکنم 😂😂کلی چونه میزنم🤣🤣

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤

شوهر من حتی کرایه تاکسی هم زیاد می گیرن ازمون میگه چیزی نگو 😒😒😒خب یارو داره زرنگ بازی در میاره ،هی چیزی نگیم که نمیشه!!!هر چی هم میخره قیمت نمیپرسه اصلا ،حالا کارگر ساده س ،حقوقش چهارتومن و خدا رو شکر حلاله ،صبح میره شب میاد ،اما نمیدونم چرا اینطوره ؟

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

من تو عمرم چونه نزدم اصلا روم نمیشه ولی اصلا راضی نیستم خیلی دوست دارم تخفیف بگیرم اما لامصب تا حالا هزار تومنم تخفیف نگرفتم،،شوهرمم که دیگه نکن حداقل من قیمت میپرسم جلو میرم این همینجوری قیمت نمیپرسه مستقیم میخره وکارت ومیده

اگه طرف زرنگ بازی در بیاره بخواد بیشتر حساب کنه خوبه؟ به نظرم زشت اونه ک بهمون بخندن بگن گاگول بود ...

دقیقا..من که اززرنگ بازی خیلی بدم میاد..بازار میرم واسه خرید کلی سبک سنگین میکنم..شوهرم با سختی کار میکنه نمیتونم پولشو بی ارزش کنم با دادن پول زور به فروشنده گرون فروش

بعضیا کسر شانشونه تخفیف اما به نظرم همه فروشنده ها الکی فقط مینالن خریدای قبلشونم ارزون بخرن گرون میفروشن به ملت بدبخت

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
ولی چقد همه چی گرون شده..آدم میره بازار اپیلاسیون میشه😏😖 گارد موبایل (قاب)گرفتم۱۵۰..تا دیروز ۲۵تو ...

بخدا قسم چند روز پيش يه ست لباس زير كه همش تور بود، به يه چيز الكي گير ميكرد پاره ميشد، قيمت كردم گفت300😐به قول خودتون اپلاسيون شدم😂

دقیقا..من که اززرنگ بازی خیلی بدم میاد..بازار میرم واسه خرید کلی سبک سنگین میکنم..شوهرم با سختی کار ...

موافقم   

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
بخدا قسم چند روز پيش يه ست لباس زير كه همش تور بود، به يه چيز الكي گير ميكرد پاره ميشد، قيمت كردم گف ...

والا نمیدونم تا کی ادامه داره این اوضاع 😢پارچه بگیریم بدوزیم ارزونتر درمیاد..یه تیکه پارچست و دوتا تور دیگه😏😖

لباس بچه چقد گرونهههه

موافقم    

همیشه ام مینالن که صرف نمیکنه برامون تخفیف بدیم

صرف نمیکنه جمع کنن مغازشونو..حتما صرف داره که هنوز میفروشن جنساشونو

والا نمیدونم تا کی ادامه داره این اوضاع 😢پارچه بگیریم بدوزیم ارزونتر درمیاد..یه تیکه پارچست و دوتا ...

فكر كنم خيلي وقته پارچه فروشي نرفتي، شايد برا لباس زير ارزون در بياد ولي واسه مانتو وشلوار اصلاااا، دستمزد خياطا ديدي چقدره؟؟ ادم مغزش سوت ميكشه با اين قيمتا