2737
2734

والا ما دوسال پیش چند تا اقا رو اوردیم برا جابه جا کردن وسایل سنگین .

سه چار ساعت بیشتر نبودن ، نفری ۱۵۰

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با شرکت باربری معتبر تماس بگیر برات حمل میکنن

هزینه از دو تومن شروع میشه

کاملا سالم 

حتی بخوای خودشون هم جعبه دارن و جمع میکنن تا بار مخصوصا تلویزیون و اینا سالم به مقصد برسه

حتی باکس ضدضربه تلویزیون دارن تجهیزاتشون کامله

اگر مازندرانی من یه جای خوب سراغ دارم عالیه

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

دیوارو نصب کن برو قسمت حمل و نقل، به  چن باربری زنگ بزن  قیمت بگیر، ازت میپرسن از کدوم طبقه به کدوم طبقه میخایی بری یا حالا اگه حیاط باشه اونم که هیچ، شهر به شهر هم فرق میکنه، بالطبع تهرون گرونتره، ولی شهر ما حدودا 700 تومان هستش، اگه وسایلات خیلی هست بگو ماشین بزرگ میخام، ولی ماشا... تو این صنف هم  مثل بعضی صنف های دیگه میخان سرهمه شیره بمالن. طوری میچینن که به ماشین دوم هم بکشه یعنی دوبارببرن. حالا اگه واقعا وسایل ها زیاد بود دوبار میشه .ولی خوب متوسط بود میتونی بگی یه ماشین بزرگ بیاد  وسایل بزرگ و چیزای سنگینو ببره. چیزی موند اخرسر یه وانت میگیرید. 

دوستان فقط با ❌سریع بار❌ کار نکنید، خیلی افتضاح و بی ادب هستن، هزینه بعد بار بری دو برابر گفتن و دبه کردن و وقتی اعتراض میکنید دعوا راه میندازن  که ابرو ریزی بشه که بترسین و پول زیاد بگیرن

این بار بری تو تهران هست و سایت هم دارن، واقعا تجربه بدی بود 

2738