2737
2734
عنوان

کیا جنینشون یه طرف رحمشون بود😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 47 پست
نه بابا اگه دکترت میگه وضعیتت نرماله ترس نداره که

خدا كمكمون كنه اين يه مدت باقي مونده هم بسلامتي بگذره فقط اينقدر فكرو خيال ميكنم هرشب خواباي بد ميبينم. 

راستي من شكمم سمت راستش بزرگتر از سمت چپه با اينكه دوتا هستن ولي راست برامده تره شكمم كجه وقتي دراز ميكشم😂😂😂

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزيزم دختر و پسر😍خدا گل پسرتو برات حفظ كنه

وای خدایا ضعف کردم براشون😍😍😍😍😍😍

مرسی گلم خدا صحیح و سلامت بذاره بغلت هردوشونو عزیزم خیلی خیلی خوش بحالت😍😍😍😍😍

طبیعی دوقلو شدن؟؟

2731
وای خدایا ضعف کردم براشون😍😍😍😍😍😍 مرسی گلم خدا صحیح و سلامت بذاره بغلت هردوشونو عزیزم خیلی خیلی ...

قربونت برم مهربونم زنده باشي همچنين ني ني شمارو😘😘😘❤️❤️❤️

نه گلي بعداز ٨ سال انتظار با اي وي اف خداوند نعمتشو بهم عطا كرد❤️

خداياشكرت....❤️ 
قربونت برم مهربونم زنده باشي همچنين ني ني شمارو😘😘😘❤️❤️❤️ نه گلي بعداز ٨ سال انتظار با اي وي اف خ ...

ای جانم پس خیلی بهت میچسبه این بارداری ازش نهایت لذت رو ببر❤❤

خدا برات حفظشون کنه خیلی خوشحال شدم برات😍😍

منم بعد سه سال ناباروری باردار شدم

ای جانم پس خیلی بهت میچسبه این بارداری ازش نهایت لذت رو ببر❤❤ خدا برات حفظشون کنه خیلی خوشحال شدم ب ...

مشكل همينجاست كه لذتشو نميبرم اينقدر كه استرس دارم اينقدر فكرو خيال ميكنم اينقدر به سختي به دستشون اوردم از همه چي ميترسم.

اي جاااان دلم پس تو هم طعم انتظارو چشيدي واقعا تا كسي نچشه قدر نعمتي كه خداوند بهش بدون دردسر داده رو اونجوري كه بايد نميدونه. الهي كه صحيح و سال بغلشون كنيم و اين سختيا فراموشمون بشه😍😍😍❤️❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 
مشكل همينجاست كه لذتشو نميبرم اينقدر كه استرس دارم اينقدر فكرو خيال ميكنم اينقدر به سختي به دستشون ا ...

آره راست میگی منم چون انتظارشو کشیدم با هر علائمی استرس میگیرم، انشاالله همون خدایی که بهمون هدیه داده خودشم صحیح و‌سلامت بذارتشون تو دامنمون😍😍❤❤😘😘

خدا به همه چشم انتظارا از این استرسای شیرین نصیب کنه بحق شش ماهه کربلا😍😍🙏🙏

2738
آره راست میگی منم چون انتظارشو کشیدم با هر علائمی استرس میگیرم، انشاالله همون خدایی که بهمون هدیه دا ...

الهي امين الهي امين. خيلي خوشحال شدم عزيزدلم مواظب خودتو ني ني گلي باش😘😘😘❤️❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 
نگرانشم آخه چرا اینجوریه😕 وقتایی که کارای روزمره میکنم یکم میاد وسط بقیه وقتا دست که میزنم سمت چپم ...

سلام عزیزم نمیدونی چ قدر خوشحال شدم امروز وقتی فهمیدم ک بلاخره باردارشدی مبارکت باشه به سلامتی فارغ بشی.من در جریان تاپیکات بودم ولی خیلی وقت بود ک نینیسایت نیومده بودم.فقط یه سوال بادارو باردار شدی یا طبیعی یا ای یوای کردی

سلام عزیزم نمیدونی چ قدر خوشحال شدم امروز وقتی فهمیدم ک بلاخره باردارشدی مبارکت باشه به سلامتی فارغ ...

سلام مهربون خیلی ممنونم خدا حاجت دلتو بهت بده انشاالله😍😍❤❤😘😘

طبیعی شدم

ان شاالله به راحتی و سلامتی میگذره

داشتم توی اون تاپیک می‌گفتم ولی قفلش کرد

😅

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706