2726
عنوان

کمک کمک. تو رو خدا بیاید

414 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها داروی کرونا چیه. ما همه خانواده کرونا گرفتیم فکر کنم. الان فقط کدیین میخوریم تازه الان دیکلوفناکم خوردم نمیدونم خوبه یا نه. مایعاتم میخوریم. تب و دمای بالای بدن. التهاب گوش و گلو. کمی بعضیامون سرفه خشکم داریم با آبریزش خیلی خفیف. عرقم زیاد میکنیم. خدا خیرتون بده کمک کنید. هر کی هر تجربه ای داره. 

الان 24 ساعت گذشته ازمون. علا همین علایمو داریم ممکنه خدایی نکرده به تنگی نفس و علایم خطرناک هم بکشه؟ اصلا نمیدونیم از کجا مبتلا شدیم. ما با هیشکی ارتباط نداریم فقط برای خرید بیرون رفتیم بهداشتم به شدت رعایت میکردیم اصلا مشخص نیست چی شد که اینطوری یهویی با این علایم افتادیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حتما دکتر برید.ولی داروی گیاهی زوفا،گل بنفشه برای گلودرد خوبه

ممنون از نظر خوبتون. خوب اگه دکتر نریم خطرناکه یعنی؟ یعنی نداشتیم بعضیا با همین داروهای کدیین و اینا و مایعات زیاد توی خونه خوب بشن؟

آخه سابق از بعضیا میشنیدم که گرفتن میگفتن رفتیم دکتر گفته فقط مسکن و تب بر بخورین و ویتامینه. همین داروهاشه. اونا اینطور میگفتن

2728

دکتر به ما این داروها رو داد 

آزیترومایسین ۵۰۰ روزی یکی تا ۷ روز 

فاموتیدین ۴۰ هر ۸ ساعت یکی

شربت دیفن هیدرامین هر ۸ ساعت یک قاشق غذاخوری غرغره و میل شود 

زینک پلاس روزی ۲ تا 

قرص ناپروکسن درصورت درد روزی ۲ تا 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
دکتر به ما این داروها رو داد  آزیترومایسین ۵۰۰ روزی یکی تا ۷ روز  فاموتیدین ۴۰ هر ۸ ساعت ...

ممنون از لطفت عزیز دلم. خیر ببینی ایشاالله. اینا رو قبلا شنیدم برای دیگران نوشته بودن.

شماها چند وقته خوب شدین؟ سی تی اسکن و اینا هم دادین؟

ممنون از نظر خوبتون. خوب اگه دکتر نریم خطرناکه یعنی؟ یعنی نداشتیم بعضیا با همین داروهای کدیین و اینا ...

بله ممکنه اگه شدید نباشه با همینا خوب بشه ولی دکتریم برید که ریه رو چک کنه یه وقت خدایی نکرده نزنه به ریه.مایعات زیاد بخورید دمنوش و آبمیوه طبیعی 

ممنون از لطفت عزیز دلم. خیر ببینی ایشاالله. اینا رو قبلا شنیدم برای دیگران نوشته بودن. شماها چند وق ...

ما تا یکماه و یک هفته طول کشید تا جواب تستمون منفی شد ولی علائم زودتر خوب شد سی تی اسکن ریه همون اول دادیم که دکتر گفت نباید این کارو میکردین اصلا ریه هامون درگیر نبود یه اکسی متر خریدیم اکسیژن خونمونو چک میکردیم اگه از یه حدی پایینتر بره باید بری سی تی اسکن اکسی متر هم گرونه مال ما هم چینی بود بعد یک ماه خراب شد تو اورژانس‌های مراکز درمانی میگیرن اکسیژن خون رو میتونید برین اونجا بگیرین کاری نداره چند ثانیه انگشتتونو میذارن تو اکسیمتر عددشو بهتون میگن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

اصلا سر خود دارو نخور ممکنه بدتر آسیب بزنی به خودت

حتما برین دکتر

ما هم خانوادگی گرفتیم تازه خوب شدیم

کلی دکتر دارو مخصوص داد 

با این وجود مامانم ریه هاش درگیر شد کلی طفلک اذیت شد

اصلا سر خود دارو نخور ممکنه بدتر آسیب بزنی به خودت حتما برین دکتر ما هم خانوادگی گرفتیم تازه خوب ش ...

خدا رو شکر که مادر خوبن. ایشاالله همیشه سلامت باشن سایه شون بالای سرتون. خیر ببینی عزیزم

ببین عزیزم سر سری نگیر!

ما هشت نفر این دلتا و گرفتم و سه نفر بستری شدم! سه تامونم جوان و بدون بیماری زمینه ای/

نفری ۴۰میلیون کارت کشییدیم تا بستریمون کردن!

یک هفته بستری شدیم.تازه هفته اول‌ اکی بودیم اصلا سرفه نداشتم.دقیقا روز پنجم من سرفه کردم و دیدم اکسیژنم پائینه و همش حالت بیهوشی بهم دست میده! ریه ام ۷۰ درصد درگیر بود!

مرک رو کامل به چشم دیدم!

مادر خودم از کرونا فوت شد.خیلی هم حالش خوب بود یهو بد شد.

اگر اکسی متر دارین خودتون چک کنید هرکی اکسیژنش پائینه بره سی تی /بیمارستاهای دولتی هزینه اش کمه..

اگر اکسی متا ندارید 

الان زنگ بزنید اورژانس بیاد /سطح اکسیژن همتون رو‌چک‌ کنه

هرکی کمتر بود اون حداقل بره دکتز.

بگید دکتر نسخهه کنه رمدسیور براتون با دفترچه و نسخه اروژن تر درمیاد ولی ازادش دونه ای ۲تومنه.

حتما شزوغ کنید پنج دوز باید بگیرید با سروم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706