2733
2734
عنوان

فلج صورت شوهرم

1469 بازدید | 17 پست

سلام دوستان... 

دو ماه پیش همسرم دچار فلج بلز شد...یعنی شب سالم خوابید و صبح که بیدار شد نصف صورتش فلج شده بود... اولش دور از جون همسرم، فکر کردیم سکته کرده...اما دکتر که رفت فهمیدیم که عصب ۷ صورت فلج شده و موقتی هست و حداقل ۸ هفته طول می کشه.... جلسات فیزیوتراپیش تموم شده و باید منتظر بمونیم ببینیم کی خوب میشه.

طفلی شوهرم یه پلکش بسته نمیشه و مثل دزدان دریایی مجبوره چشم بند ببنده... همون سمت لبش حس نداره و آب یا غذا به سختی میخوره....میخام ببینم کسی مورد مشابه دیده...چقدر طول کشیده که  خوب بشه...دارم نگران میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست من اونم حدودا دوماهه خوب شد 

برای چشمشون حتما قطره اشک مصنوعی بریز وگرنه خشکی چشم اذیتش میکنه

اگر روند بهبود کنده مجدد ببرش دکتر شاید نیاز باشه داروهای قویتری بدن معمولا پردنیزولون ۵۰ و دگزا میدن 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731

بله. من یه مورد مشابه دیدم اونم نصف صورتش بود با همین علائم که میگید .  با روغن سیاهدانه درمان شد حتی فیزیوتراپی هم نرفت . روغن سیاهدانه رو یکم گرم میکرد در حدی که گرم باشه ولی نسوزونه . میزد به صورتش و یه پلاستیک نلزک میذاشت روش و تا جایی که میشد محکم می بست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738

عزیزم نگران نباش ،من خودم حدود چندماه پیش شب سالم خوابیدم صبح بیدار شدم تا یه طرف صورتم کلا بی حس هست و لبم کجکی

فورا رفتم دکتر بهم کورتون و یه قرص دیگه داد تا سه هفته،هفته ای یکبار میرفتم دکتر گوش وحلق و بینی ،تا اینکه خداروشکر بعد سه هفته خوب شدم البته من به فیزیوتراپی نرسیدم فکرکنم شدتش کمتر بود ولی اشک مصنوعی حتما بریز تو چشم همسرتون تا دچار خشکی نشه من هفته اول چشمام میسوخت و آب ازش میومد

حتما انجام میدم براش...امیدوارم نتیجه بگیره

عزیزم این یه بیماری رایجه . ما هم نمیشناختیم تا برای ایشون اتفاق نیفتاده بود . ولی روند درمانش خیلی کنده . انشا الله زودتر خوب بشن 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706