1874
2106

سلام خانمها

چندین تاپیک دیدم که خانمهایی که یکبار تجربه ازدواج داشتن تمایل به ازدواج با پسر مجرد دارن. فکر میکنین دلیلش چیه؟ میخوان به اصطلاح روی خانواده شوهر سابق را کم کنن؟

من چند مورد دیدم به طلاق انجامیده و اکثرا این ازدواجها بخاطر ارثیه یا مهریه ای هست که به خانم رسیده.

با این مدل ازدواج موافقین؟

من‌خودم مجرد که بودم خواستگار مطلقه و بیوه راه نمیدادم اگر هم روزی جدا بشم خواستگار مجرد راه نمیدم.

نظر شما چیه؟

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من دو مورد مرد مطلقه دیدم دنباله دختر مجرد میگفتند چون میگفتند ما کسی که قبلا با ی مرد رابطه داشته نمیخایم و الان با دختره مجرد ازدواج کردند و بدبخت شدند….

😂😂 شوخی کردم خیلی خوشبخت هستند الان خداروشکر

2124

ازدواج با مردی که جدا شده خیلی ریسک داره که نکنه مشکل اخلاقی داره 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

هیچ ایرادی ام نداره لابد اولویتاشونه که به خودشون مربوطه

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2050
مطلقه ها محتاط ترند خیلی ها دوست دارن از همسرشون پخته تر باشند که مجددا شکست نخورند

وقتی همسر بی تجربه باشه که احتمال شکست بالاتره. چرا هر دو طرف مطلقه نباشن تا شرایط زندگی را درک کرده باشن و دیگه اشتباهات سابق را تکرار نکنن؟

من دو مورد مرد مطلقه دیدم دنباله دختر مجرد میگفتند چون میگفتند ما کسی که قبلا با ی مرد رابطه داشته ن ...

من بهشون حق میدم. منم دوست نداشتم با مردی که همسر و رابطه زناشویی و‌بچه داری و ... را در چارچوب زندگی مشترک تجربه کرده ازدواج کنم.

درسته خیلی پسرهای مجرد رابطه جنسی دارن ولی اون رابطه با همسر داشتن زمین تا اسمان متفاوته

پس چرا برخی اقایون همسر مطلقه یا بیوه میگیرن؟

بگم اینجا میترک

ولی اشاره میکنم

وقتی یه دختر میره زندگی مرد بهتر درک میکن

نقاط قوتش بهتر میدون

نقاط صعفش

بهتر میتون بهش محبت کن

..

حالا چرا ب اینا فکر میکنی اصلا!

@moj_galery  پیج لوازم آرایشی بهداشتی اینستای یکی از مهربونای سایت🤩حتما و حتما پیشنهاد میکنم بهش سر بزنید پشیمون نمیشین🎊🎊🎊نازلترین قیمت بهترین کیفیت💪🌸ارسال به تمامی نقاط کشور.درون شهری رایگان❤
2051