2733
2734
عنوان

خانما و آقایان شوهرم

492 بازدید | 30 پست

ماهی یک ملیون بمن ماهیانه میده

و پونصد هزار ب پسرمون (15ساله س از زن اولشه) 

بعد دیروز ک از یه جایی دیگه عصبانی بود و بحث پول شد 

یهو گفت چرا تو یک بگیری و بچم پونصد 

یه بارم قبلا ک تو جیبیم کمتر بود و میگفتم زیادش کن با یه لحنی گفت باشه مال تو رو زیاد کنم مال پسرمم زیاد میکنم

جای من بودین چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید 

لطفا صادقانه و با دلیل جواب بدین 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صادقانه اینکه نمیتونم خودمو جای شما تصور کنم و از احساسم بگم. شما زنشی، اونم بچشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

میگفتی چون من سنم دوبرابر پسرتع ...بگو خرج زن خیلی بیشتر از پسره شما انواع لباس زیر لباس خواب لوازم ارایشی بهداشتی نیاز داری پسرش چی ی ژیلت و لباس میخاد فقط گاهی هم کرایع تاکسی یا خورد و خوراک وشارژ ...اصلا قابل قیاس نیستید

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

من بودم سعی میکردم باهاش کنار بیام میگفتم مال هر دومون زیاد کن ..نزار حس کنه تو روی پسرش حساس شدی ....که دیگه همش رو اعصابت راه می‌ره ....برا همتون بهتره ک برا خودت و پسرش زیاد کنه پول جیبیتون رو

2706