2703
2553
عنوان

طراحی دوخت

653 بازدید | 34 پست

سلام دارم دیونه میشم من رشته کار و دانش انتخاب کردم می خواستم برم طراحی دوخت ولی نشد رفتم مدیریت خانواده الان می خوام دیپلممو که گرفتم برم علمی کاربردی رشته طراحی دوخت ولی نمی دونم شدنی هست یا نه کسی هست که این مشکل رو داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مدیریت خانواده 😳😳😳😳😳

اره 

شناختی ازش ندارم ولی اگه اون جیزی باشه که فکر می کنم خیلی خوبه 

متاسفانه توی دوران کنکور و دبیرستان همه دنبال کار و بازار کارند 

ولی مشکلات جامعه خیلی فراتره ، همینجا تاپیک ها رو نگاه کن می بینی که چقدر در این زمینه وجود داره،

و یه سوال نمی تونی همین،رو ادامه بدی  و تبدیل شی به مشاور ازدواج؟؟

اره  شناختی ازش ندارم ولی اگه اون جیزی باشه که فکر می کنم خیلی خوبه  متاسفانه توی دوران ...

اخه علاقه ای به مشاوره بودن ندارم 

بله راست می گین که همه دنبال بازار کارن دلیلشم اینه که واقعا شرایط سختی وجود داره وخودتون که وضیعت بازار رو می بیننین

اخه علاقه ای به مشاوره بودن ندارم  بله راست می گین که همه دنبال بازار کارن دلیلشم اینه که واقع ...

من رشتم طراحی دوخت هست 

چن سالته؟ اگه تازه دیپلم این رشته رو گرفتی میشه بری ولی اگه نظام قدیم باشه یکم سخته 

من رشتم طراحی دوخت هست  چن سالته؟ اگه تازه دیپلم این رشته رو گرفتی میشه بری ولی اگه نظام قدیم ...

من ۱۸سالمه تازه الان میخوام دیپلممو بگیرم 

شما هم بعد از دیپلم رفتین رشته طراحی دوخت 

2714
روش ثبت نامش چه جوریه  از پایه الگو رو درس میدن یا باید برم آموزشگاه

مدارک رو ببر هنرستان بگو اومدم برای ثبت نام رشته طراحی دوخت  نه همشون خودشون تدریس میکنن با متد مولر لازم نیست بری کلاس از بیرون

2706