2726
عنوان

بدترین چیزی که بازم شوهرتونو بخاطرش بخشیدید چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 53 پست
بنده خدا کار اشتباه نمیکنه  بدتریییینش اینو بود فهمیدم قبل من دوست دختر داشته   یعنی خود ...

خوشبحالت عزیزم، من که حسرت مرد با شخصیت با خودم به گور بردم 😁

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب منم تهمت زدن شوهرمم خیلیاشوباور کرد ولی بخاطره پسرم موندم و الان بعضی وقتا ازخودمو و زندگیم متنفرمیشم

عضو گروه نارنجی فیت شو وزن اولیه ۷۰   وزن هدف ۵۸ دعاکنین برام عشقولیا 
خیلی اذیتم کرده سر مسائل مختلف ولی این بار دیگه غرورم شکست 

بنظرم اگر کاری کرده که از چشمت افتاده همین بهتر که نامزدی قیدشو بزنی.از الان بخواد اذیتت کنه بعدا روزهای بدتری خواهی داشت.دوران نامزدی انقدر شیرینه که دو طرف شیفته هم ان.و صد البته که این دوران،برای شناخت بیشتره،پس بهترین تصمیم رو بگیر

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
2728
خوشبحالت عزیزم، من که حسرت مرد با شخصیت با خودم به گور بردم 😁

خدایی خیلییییی خوبه نامزدیم هنو عقد نکردیم 

ولی وااااقعا دیوونس 

الان بگم چیکارا میکنه یه عده میان میگن خالی بندیه ولی خیلییی جنتلمنه

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود

اینکه بهم خیانت کرد بارها و بارها با زنایی که اصلا یه ذره هم شبیه من نبودن زنای سن بالا و بی کلاس و اویزون و زشت و من سری اخر ابروشو بردم به همه گفتم بعد از 4 سال و شوهرم مجبور شد بگه من با نامزد قبلیم دوستم تا ذهن همه رو به سمت من منحرف کنه درصورتی که من اصلا نمیدونستم نامزد قبلیم اصلا زندس یا مرده و همه خانوادش شروع کردن تهمت زدن در صورتی که قبل از ازدواج باهاش طی کردم که اصلا به ردی من نانزدیه قبلی و نیاره و استادم که مشاوره ازدواجمون بود روی این مودد تاکید کرد که مورد حساسیه و اون دقیقا هرپی و من حساس بودم انجام داد و همچنان کنارش زندکی میکنم ولی واسم تجربه شد فهمیدم دوستانم کیا هستن دشمنم کیا و فهمیدم جلوی شوهرم دیگه از کسی حتی اگه ناراحتم نگم چون تا یه مشکلی پیش میاد میره به خود همون طرف میگه و محرم رازم نیست.فقط مادرمو پدر خدا بیامرزم.

منم باهزارجور دعوا زن همسرم شدم هیچکس راضی نبود‌میگفتن درستو بخون این ب دردت نمیخوره.شوهرم رستوران داره.تونامزدیمون کرج بود.یه روز ک اومده بود شوهرمون خانوادگی هم طرف اون هم خانواده من رفتیم پیک‌نیک.یهو گوشیش پیشم بود‌گفتم ببینم اسممو چی ذخیره کرده دیدم باکارگرش ک یک زن‌متاهل و بچه دار بود‌چت کرده‌

زنه‌گفت بودتوروخدا‌پولمو بده شوهرم‌گفته‌بود اول‌بوس بعدپول.خلاصه ازاینجور پیاما.بخدادنیاروسرم خراب شد.دعوا‌کردم اونجاخودموکتک زدم.دهنمو‌گرفته بود صدام‌پیش عمه هاش بالا نره‌ گفت بخداشوخی کردم باهاش اون شوهرداره بچه داره میخاستم فقط پول اضافه بهش ندم.مامانم گفت تاتوباشی ب حرف بزرگتر گوش بدی.خاستم آژانس بگیرم برگردیم نزاشتم التماس کردن.شوهرم منو برد‌میون درخت هه بقرآن پامو بوسید.هیچوقت‌نمیبخشمش من‌بخاطرش خیلی‌زجرکشیده بودم ولی خدایی‌بعداون چیزی ازش‌ندیدم

واینکه یه‌چیزیم ک تاعمردارم‌نمیبخشمش اینه‌ک پدرموخیلی وقته ازدست دادم‌مامانم ازدواج‌مجدد داشت بعدعروسی من.۱سال‌نزاشتن برم خونه‌مامانم.من یه برادر۶ساله‌هم داشتم😔😔😔

واسه مرحوم پدرم یه صلوات‌میفرستین😢🙏

زمینمون‌ پر شده از زنایی ک افسرده ان و دارن به اجبار کنار ادمای‌ اشتباه‌ زندگی‌میکنن🥺😔خیلی دردناکه

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
ب منم تهمت زدن شوهرمم خیلیاشوباور کرد ولی بخاطره پسرم موندم و الان بعضی وقتا ازخودمو و زندگیم متنفرم ...

چقد تهمت زدن راحت شده.... 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2706