2726

برا خودم اتفاقی ک افتاد این بود ک بهم تهمت زدن و نامزدم طرف تهمت زنندگان رو گرفت. بعدم تموم کردیم. حاضرم نیستم هیچ جوره ببینمش حتی. 

ولی میخوام بدونم شماها چه چیزای بزرگی رو دیدین و بخشیدین؟ 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

فش ودرگیری بین ومن ودخترش ک طرف اونوگرفت

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا بخشیدی؟ 

چون بحرحال دخترش روحیش خرابه مادرش فوت شده منم دوس نداشته باشه حق داره من بزرگتربودم بایدکوتاه میومدم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
اینکه گوشش تو دست خانوادشه و بدون اجازشون اب نمیخوره . نمیدونم چرا پیشش موندم .اصلا هم بهش علاقه ای ...

من دوسش داشتم ولی واقعا دیگه نمیتونم و نمیخوام ادامه بدم

چرا تهمت زدن چرا شکایت نکردی

مثلا دوستش از در دلسوزی وارد شده بود ک مثلا دارم بهت هشدار میدم. چیز قابل پیگیری نبود 

2706