2137
2106
عنوان

بدترین چیزی که بازم شوهرتونو بخاطرش بخشیدید چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 53 پست
من شوهرم بدترین بدی ها در حقم کرده ولی نمیدونم چرا ازش متنفر نمیشم که جدا بشم

منم شدم یهو، خیلی میترسم باز آشتی کنم واقعا نمیخوام آشتی کنم دیگه 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کتکم زد بخدا با ناحق الکی سر جوراب شیشه ای و اینکه بهش گفت برو کنار خیلی کتکم زد ولی اون معذرت خواهی ...

الهی عزیزم..... 😭 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

خیلی اذیتم کرده سر مسائل مختلف ولی این بار دیگه غرورم شکست 

با پدر و مادرت مشورت کن و بزار راهنماییت کنن .من نمیدونم ک چ تهمتی بهت زده شده و نامزدت تو اون مدت چ رفتاری باهات داشته ولی اگه حرفتو باور نکرده و بهت سرکوفت زده .به نظر من باید جدی راحبش تصمیمی بگیری هر چ زود تر بهتر

تا پای طلاق خانوادش بردن مارو ،شوهرم هم تا روز دادگاه بااونا بود اما نظرش برگشت و خواست زندگی کنیم خ ...

منم خیلی بخشیدمش، بیشتر از لیاقتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2124

بنده خدا کار اشتباه نمیکنه 

بدتریییینش اینو بود فهمیدم قبل من دوست دختر داشته  

یعنی خودش گفت و کلی هم شرمنده بود و خجالت میکشید 

من هی میگفتم خب بابا قبل من بوده فدا سرت این هی میگفت نع من میدونم از چشمت افتادم 

ولی خودش میدونه من دوست پسر داشتم 

تازه اوایل که رل نبودیم و فقط مجازی حرف میزدیم من برای برخورد با دوست پسرم ازش مشاوره میگرفتم 

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود

بعدا با همین پیش زمینه و شک خیلی سخته زندگی برات 😔

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔
منم خیلی بخشیدمش، بیشتر از لیاقتش

جدایی خیلی وقتها بهترین راهه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔
2050
بنده خدا کار اشتباه نمیکنه  بدتریییینش اینو بود فهمیدم قبل من دوست دختر داشته   یعنی خود ...

خوشبحالت عزیزم، من که حسرت مرد با شخصیت با خودم به گور بردم 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بنظرم اگر کاری کرده که از چشمت افتاده همین بهتر که نامزدی قیدشو بزنی.از الان بخواد اذیتت کنه بعدا روزهای بدتری خواهی داشت.دوران نامزدی انقدر شیرینه که دو طرف شیفته هم ان.و صد البته که این دوران،برای شناخت بیشتره،پس بهترین تصمیم رو بگیر

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
خوشبحالت عزیزم، من که حسرت مرد با شخصیت با خودم به گور بردم 😁

خدایی خیلییییی خوبه نامزدیم هنو عقد نکردیم 

ولی وااااقعا دیوونس 

الان بگم چیکارا میکنه یه عده میان میگن خالی بندیه ولی خیلییی جنتلمنه

به خودم آمد انگار تویی در من بود                           این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود

اینکه بهم خیانت کرد بارها و بارها با زنایی که اصلا یه ذره هم شبیه من نبودن زنای سن بالا و بی کلاس و اویزون و زشت و من سری اخر ابروشو بردم به همه گفتم بعد از 4 سال و شوهرم مجبور شد بگه من با نامزد قبلیم دوستم تا ذهن همه رو به سمت من منحرف کنه درصورتی که من اصلا نمیدونستم نامزد قبلیم اصلا زندس یا مرده و همه خانوادش شروع کردن تهمت زدن در صورتی که قبل از ازدواج باهاش طی کردم که اصلا به ردی من نانزدیه قبلی و نیاره و استادم که مشاوره ازدواجمون بود روی این مودد تاکید کرد که مورد حساسیه و اون دقیقا هرپی و من حساس بودم انجام داد و همچنان کنارش زندکی میکنم ولی واسم تجربه شد فهمیدم دوستانم کیا هستن دشمنم کیا و فهمیدم جلوی شوهرم دیگه از کسی حتی اگه ناراحتم نگم چون تا یه مشکلی پیش میاد میره به خود همون طرف میگه و محرم رازم نیست.فقط مادرمو پدر خدا بیامرزم.

2051