2733
2734

مگه نمیگن نباید بزنه؟ شوهرم کرونا داره خواهرشوهر بیشعورم یه جا هماهنگ کرد شوهرم رفت واکسن زد 😐اون دکتره نمیدونم چجوری زد 

خیلی خطرناکه؟ واقعا با این حجم از ادعایی که دارن نمیدونم چرا اینکارو کردن😐

نههههه

درخواست قبول نمیکنم🙏🙏🙏.....⁣مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ...🍃🎈🍃🎈🍃🎈🍃مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند ؛که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... !و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد ؛که همان دونفرهایِ اشتباهی ؛سه نفر شدند ... !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نباید میزد ولی بعید مشکلی پیش بیاد چون واکسن میکروب ضعیف شده و کشته شده کروناس...برا این میگن نزنه چون کرونا داره ایمتی بدنش پایینه ممکنه روش جواب نده شدید بشه ولی با یه دکتر مشورت کنه

خواهر شوهرت بیشعوره شوهرت چرا رفت؟تو چرا چیزی نگفتی؟

شوهرم فکر میکنه خواهرش خداس همه چیو فقط اون میدونه 

من خودمو جر دادم گفتم بهش نرو میگه یارو متخصص بیمارستان نیکانه تو‌میدونی یا اون 

2706