2137
2106

سلام

بنظرتون تا دو سه ماه آینده قیمت ماشین و خونه بالا میره؟؟

پایین میاد؟؟

یا راکد میمونه؟؟

بیشتر سوالم در مورد ماشین هست

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

این به حس ششم ربط نداره گلم

وگرنه فالگیرها ثروتشون از پارو بالا میرفت 

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔

یه جا نوشته بود گوشت مرغ کیلو صد و گوشت گدسفتد ۲۵۰ میشه.

توقع داری ماشین و خونه راکد بمونه هی😣😣

برا استخدام شدنم در سال ۱۴۰۰ صلوات بفرستید مهربونا....کلی نذر و نیاز کردم....    اگه امسال استخدام شدم تمام کتابامو وسط نی نی سایت آتیش میزنم...به همه ثابت میکنم که من کم نمیارم و قوی هستم. همه بدونن با کی طرف هستن🤗😊 من یه مادر شجاع و یه زن قوی هستم.... اما همه چیز رو باید با سختی بدست بیارم....هیچوقت چیزی رو براحتی بدست نیاوردم برعکس خیلیا....پدرشوهرم ازم متنفره اما منم دیگه تلاش نمیکنم راضی نگهش دارم.....من بدنیا نیومدم دیگران رو راضی کنم😀من بدنیا اومدم که مواظب خودم باشم. .....پسرمم خیلی دوست دارم...خدایا خوشبختش کن....شادش کن....خدایا کمکش کن عاقبت بخیر بشه...به آرزوهاش برسه....آدم مفیدی باشه اول برا خودش و بعد اطرافیانش...دعا کنید صاحبخونه بشم اون بالا نگفتم چون ۸ ساله ازدواج کردم ولی خونه نخریدیم...خیلی خجالت میکشم و خیلی ناراحت میشم بعد ۸ سال خونه نخریدیم...همیشه مستاجریم و خانه به دوش😌😌 بازم خدارو شاکرم😚
2050

تو ایران همه چی میره بالا یا نهایتا ثابت میمونه

الان بگیر اگه میتونی

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔
تو ایران همه چی میره بالا یا نهایتا ثابت میمونه الان بگیر اگه میتونی

نمیخوام بگیرم

مامانم میخواد ماشین بخره

ما یه بدهی سنگین داریم که دوماه دیگه پولمون جور میشه

میخوام برا دوماه پول مامانمو بگیرم به شرطی که هرچقدر ماشین گرون شد ضررشو بدیم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیخوام بگیرم مامانم میخواد ماشین بخره ما یه بدهی سنگین داریم که دوماه دیگه پولمون جور میشه میخوا ...

عزیزم اینجوری که بدهیتون سنگینتر هم میشه

وقتی یه کیلو عدس که از آب و خاک کشور خودمون هست از کیلو 8هزار رسیده به 30 هزار اونوقت ماشین بالا نمی ...

عدس تو یکی دوسال اینطوری شد

من سوالم برا یکی دوماه آیندس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیخوام بگیرم مامانم میخواد ماشین بخره ما یه بدهی سنگین داریم که دوماه دیگه پولمون جور میشه میخوا ...

مهلت نمیدن بهتون

یا چیزی نداری بفروشی

2051