2726
عنوان

به نظرتون به شوهرم بگم؟

660 بازدید | 47 پست

سلام دوستان یکم طولانیه لطفا بخونین و کمکم کنین.ماتو ی ساختمون۳طبقه میشینیم ک۲واحدمسکونی داره یکی مایکی هم عموی شوهرم.اینم بگم ک ساختمونوشریکیم.شغل همسرمم طوریکه۱۵تا۱۸روزخونه نیست ومن تنهامیمونم.الان۳ساله ک تو ی ساختمونیم هرچند خانواده کم سروصدایی نیستن چندین بارهم دعوای شدیدبازنش داشته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع هایی ک میام خونه بابام چون داداشم توشهرماکارمیکنه بعضی اوقات ناهارو میره خونه مامیخوره و میره س ...

تو یه تاپیک بنویس هم خودتو‌ خلاص کن هم مارو

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2728
موقع هایی ک میام خونه بابام چون داداشم توشهرماکارمیکنه بعضی اوقات ناهارو میره خونه مامیخوره و میره س ...

خب

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
الان شوهرمم سرکاره نمیدونم چطوری بهش بگم؟میترسم جنجال به پابشه وازچشم داداش من ببینن ولی نمیتونمم نگ ...

مگه کجا مصرف میکرده که داداشتون دیده؟

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
الان شوهرمم سرکاره نمیدونم چطوری بهش بگم؟میترسم جنجال به پابشه وازچشم داداش من ببینن ولی نمیتونمم نگ ...

شوهرت حتما خبر داره. صد درصد زنشم خبر داره بخاطر این هر روز بحثشونه. کلید خونتو چرا میدی اونا!؟ قفلاتو عوض کن

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2706