2137
2106
عنوان

به نظرتون به شوهرم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 47 پست
شوهرت حتما خبر داره. صد درصد زنشم خبر داره بخاطر این هر روز بحثشونه. کلید خونتو چرا میدی اونا!؟ قفلا ...

ی بارقبلابهش شک کرده بودن دعواهم شد ولی قسم خورد ک ن من نکردم

کلیداموندارن ولی راهمون مشترکه

عزیزم خونه خودش بوده کشیده😒 قطعا همه هم خبر دارن نگو بیخیالش. عمرا ترک بده

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

خونشون طبقه دومه ماطبقه سوم.درخونشون بازبوده و داداشم ک داشته میرفته بالادیده

وای دیگ بدتر

۴ دبواری اختیاری

کاری نداشته باشید

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2124

مطمئن باش همسر

شما میدونه 

ولی شما نرو بگو که برادرت دیده و....جالب نیست به نظرم 

اگرم میخوای چیزی بگی 

بگو گاهی ی بوهای عجیبی از خونشون میاد 

شوهرت خبر دار میشه موضوع چیه 

مستقیم نگوووو

نوشتم همه رو ببخشیددیرشد.🙏 لطفاراهنماییم کنین

عزیز الان نگوهم ارمش خودتو بهم میریزی هم شوهرت وهم داداشت بزارشوهرتز سرکارامدبهش بگو داداشتم خراب نمیشه

بحَقّ الحُسَین.                                                                              اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج.                                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                     دعای من در روضه         ابا عبدالله الحسین علیه السلام                                         فقط ظهور امام زمانم
2050

عزیزم شما به همسر چیزی نگو،،،

فقط سربسته بگو جدیدا بو میاد،،،فکر کنم همسایه بغلی باشه

خودت رو بزن به ندونستن،،،خودش قضیه رو میگیره! 

اصلا اسمی از برادرت و عموی شوهر نیار

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
چی بگم والا؟ولی بنظرم اگه شوهرم خبردار شه بی سروصدا کمکش میکنه ک ترک کنه آخه۲تاهم بچه داره

دلیلی نداره شما دخالت کنید. اعتیاد ایشون زیانی به شما نمیرسونه و در حوزه زندگی شخصی هم عمو انقدر نزدیک نیست که بخواید جهت دلسوزی وارد حریم شخصی خودش و خانوادش بشید. چشمتون رو ببندید و زندگی خودتون رو بکنید

مطمئن باش همسر شما میدونه  ولی شما نرو بگو که برادرت دیده و....جالب نیست به نظرم  ...

اینم فکرخوبیه.ی بارهم زنش خونه باباش بود اومد گفت بوی تریاک میاد گفت ن دوستم اومده بود دعواشون شد قسم خورد ک ن من نکردم

2129