1874
2106
عنوان

به نظرتون به شوهرم بگم؟

633 بازدید | 47 پست

سلام دوستان یکم طولانیه لطفا بخونین و کمکم کنین.ماتو ی ساختمون۳طبقه میشینیم ک۲واحدمسکونی داره یکی مایکی هم عموی شوهرم.اینم بگم ک ساختمونوشریکیم.شغل همسرمم طوریکه۱۵تا۱۸روزخونه نیست ومن تنهامیمونم.الان۳ساله ک تو ی ساختمونیم هرچند خانواده کم سروصدایی نیستن چندین بارهم دعوای شدیدبازنش داشته.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
موقع هایی ک میام خونه بابام چون داداشم توشهرماکارمیکنه بعضی اوقات ناهارو میره خونه مامیخوره و میره س ...

خب

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
الان شوهرمم سرکاره نمیدونم چطوری بهش بگم؟میترسم جنجال به پابشه وازچشم داداش من ببینن ولی نمیتونمم نگ ...

مگه کجا مصرف میکرده که داداشتون دیده؟

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2050

خب به شما ربطش چیه

چرا باید بگی؟

زندگی عمو شوهرته

به شوهرت چرا باید خبر بدی اخه

برا استخدام شدنم در سال ۱۴۰۰ صلوات بفرستید مهربونا....کلی نذر و نیاز کردم....    اگه امسال استخدام شدم تمام کتابامو وسط نی نی سایت آتیش میزنم...به همه ثابت میکنم که من کم نمیارم و قوی هستم. همه بدونن با کی طرف هستن🤗😊 من یه مادر شجاع و یه زن قوی هستم.... اما همه چیز رو باید با سختی بدست بیارم....هیچوقت چیزی رو براحتی بدست نیاوردم برعکس خیلیا....پدرشوهرم ازم متنفره اما منم دیگه تلاش نمیکنم راضی نگهش دارم.....من بدنیا نیومدم دیگران رو راضی کنم😀من بدنیا اومدم که مواظب خودم باشم. .....پسرمم خیلی دوست دارم...خدایا خوشبختش کن....شادش کن....خدایا کمکش کن عاقبت بخیر بشه...به آرزوهاش برسه....آدم مفیدی باشه اول برا خودش و بعد اطرافیانش...دعا کنید صاحبخونه بشم اون بالا نگفتم چون ۸ ساله ازدواج کردم ولی خونه نخریدیم...خیلی خجالت میکشم و خیلی ناراحت میشم بعد ۸ سال خونه نخریدیم...همیشه مستاجریم و خانه به دوش😌😌 بازم خدارو شاکرم😚
الان شوهرمم سرکاره نمیدونم چطوری بهش بگم؟میترسم جنجال به پابشه وازچشم داداش من ببینن ولی نمیتونمم نگ ...

شوهرت حتما خبر داره. صد درصد زنشم خبر داره بخاطر این هر روز بحثشونه. کلید خونتو چرا میدی اونا!؟ قفلاتو عوض کن

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
خونشون طبقه دومه ماطبقه سوم.درخونشون بازبوده و داداشم ک داشته میرفته بالادیده

تو خونه خودش بوده به نظرت شما الان حق دخالت دارین؟

خب به شما ربطش چیه چرا باید بگی؟ زندگی عمو شوهرته به شوهرت چرا لاید خبر بدی اخه

اخه قبلا هم سراین دعوای شدیدی کرد وقسم خورد ک لب به اینجورچیزها نزده.شوهرمم به من گفت ک یکی دوبار دیده ک چیزی ازغریبه هامیگیره

ن عزیزم کار نداشته باش

دوستداره بکشه

من جا داداشتم بودم ب شما نمیگفتم

زندگی خودشه     چکارش دارین؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
1718