2733
2734
عنوان

مادرشوهرم صبح زود اومده میگه تواینجاچیکارمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 5517 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر جان شما بعد عروسی هم که به بقیه بگی باردار شدی نمیگن چرا ۶ ماهه میخوای زایمان کنی؟؟؟؟ همه میفهمن خب

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2738
چراباباازدست مامان بابام اومدم اینجا

☹☹زودتر عروسی بگیرین راحت شو

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

مادرشوهرت این مدلیه یا کلا تو عرفتون بد میدونن اینا رو؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

همسایه ما این هفته عروسی کرد هفته بعدی زایمان کرد

از اول تا آخر عروسیش هم میرقصید.دختره خیلی بزرگ و هیکلی بود.مادرشوهرشم گفت من تا شب که مهدی زنگ زد گفت زنمو بردم بیمارستان نمیدونستم عروسم حاملس.هییییییچکس نمیدونست بارداره اونم ۹ ماهه😐

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2706