2733
2734

من گواهینامه 5 بار رد شدم... تو شهر بزرگ زندگی میکنم... هفته دیگه میخوام برم شهرستان خونه مامانم اینا... اونجا حداکثر بعد 2 بار همه قبول میشن... بابامم همه جا اشنا داره میخوام انتقالی بگیرم 100تومن باید بدم دوباره شهرستان ازمون ثبت نام کنم... نظر شما چیه؟؟؟ 

از وضعیت شوهرمم بهتون بگم که خیلی وحشیه اصلا نمیتونم کنارش بشینم تمرین کنم... چندباری رفتم ولی گریمو درمیاره کلی فهم میده و میگه تاصد سال قبول نمیشی اصلا همراه نیست برام... بااینکه خیلی باهم خوبیم ولی وقتی میریم تمرین ب عالمه فهش میده دادو فریاد میکنه سرم... مربی هم گرفتم فایده نداره چیزی یاد نمیدن... من بلدم همه چیو فقط نمیتونم دقیق 30 تا 45 سانت تا جدول پارک دوبل کنم همین مشکل منه... ب نظرتون چیکار کنم اگ برم شهرستان دیگه راه برگشتی هم نیست 

نه بابا نرو شهرستان. همین جا برو ان شاالله این سری قبولی. اینم شکست نیست. با مربی خوب برو تمرین یه روز بگو فقط دوبله کار کنین

منم کلی رد شدم😶

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم کلا همه جا خیلی سخت میگیرن،همین شهرستانم ک میگی،من ی شهر کوچیکم،خونمون بغل اموزشگاه رانندگیه،مثلا میبینم دختری ک از14سالگی ماشین دستشه و میره و میاد حالا ک واسه گواهی نامه اومده،یکساله ک گیره تو ازمون شهری،خیلی سخت شده قبو لیش

❤❤❤
چرا مخالفی؟ 

قضیه رو بیخود بزرگ میکنی. شوهرت سرکوفت بزنه، خب بگو کسیو ندارم باهاش برم تمرین چکار کنم؟ خداداد راننده دنیا نیومدم. فک کن بری اونجا خدای نکرده رد شی. هر بار باید بری. اینجا باهاشون اشنا شدی دیگه. حالا باز خودت میدونی

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
قضیه رو بیخود بزرگ میکنی. شوهرت سرکوفت بزنه، خب بگو کسیو ندارم باهاش برم تمرین چکار کنم؟ خداداد رانن ...

اخه شوهرم حرف نمیفهمه که من بهش حرف بزنم یه روانیه که وقت بلده داد بزنه سرم

عزیزم کلا همه جا خیلی سخت میگیرن،همین شهرستانم ک میگی،من ی شهر کوچیکم،خونمون بغل اموزشگاه رانندگیه،م ...

عه پس همه جا سخت میگیرن ...چه بد 

نمیدونم چیکار کنم دیگه فعلا هیچ جا شرکت نمیکنم

2706