1874
2106
عنوان

سلام✋من بالاخره مامان شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 76 پست

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124

وای عزیزم مبارک باشه ...ویار هم داشتی؟ چه کردی خوب بشه؟

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه می شود وقتی خدا وارد شود... خوش اومدی تو دلی مامان بیا با تمام کوچولو بودنت برای هر کسی که آرزوی مادر شدن داره دعا کن خدا یدونه مثل تو پر از خیر وشادی بزاره تو دلشون قطعا تو پاکی و خدا حرفاتو میشنوه جان مادر❤              کوچولوی مامان دیدن دستای کوچولوت انگشتای ظریفت توی مانیتور به من نشون داد که وجودت باعث میشه دخترخودخواه سابق از وجودش مایه بزاره برای بودنت وقتی تکون میخوردی دلم میخاست زمان جلوتر نره و من نگات کنم و هرلحظه تو دلم بگم چقدر یه نفر میتونه دوست داشتنی باشه حتی وقتی واضح ندیدیش در آغوش نگرفتیش وشاید مادر بودن این باشه که از همین لحظه جونم رو برای بودنت میدم تو فقط باش 💕
2050

خدا برات حفظش کنه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👼من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد😍درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕👶                   خدایا تودلیمو به دستای مهربون خودت سپردم😍👼💕خودت تو اوج ناامیدی بهم بخشیدیش ، خودتم با لطف و‌محبتت صحیح و سالم بذارش بغلم😍❤👼 خدایا انتظار خیلی سخته تورو به بزرگیت قسم دامن همه منتظرا رو سبـــز کـن🙏💚
نه عزیز ویار نداشتم.فقط همشو تو رژیم سخت بودم برای قند بارداری

اهان خداروشکر تموم شد راحت شدی من خیلی ویار دارم🤕🥴

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه می شود وقتی خدا وارد شود... خوش اومدی تو دلی مامان بیا با تمام کوچولو بودنت برای هر کسی که آرزوی مادر شدن داره دعا کن خدا یدونه مثل تو پر از خیر وشادی بزاره تو دلشون قطعا تو پاکی و خدا حرفاتو میشنوه جان مادر❤              کوچولوی مامان دیدن دستای کوچولوت انگشتای ظریفت توی مانیتور به من نشون داد که وجودت باعث میشه دخترخودخواه سابق از وجودش مایه بزاره برای بودنت وقتی تکون میخوردی دلم میخاست زمان جلوتر نره و من نگات کنم و هرلحظه تو دلم بگم چقدر یه نفر میتونه دوست داشتنی باشه حتی وقتی واضح ندیدیش در آغوش نگرفتیش وشاید مادر بودن این باشه که از همین لحظه جونم رو برای بودنت میدم تو فقط باش 💕
2051