2726
عنوان

چقد من تنبل و غرغرو شدم

133 بازدید | 22 پست

شرایط زندگی خیلی بده فلج شده

خیلی بی برنامه م خودمم‌ البته اصلا راهی برا برنامه ایی. ندارم اخه چه برنامه ای 

میگم پاشو لااقل ورزشی‌ بکن این شکم لامصب داره میاد جلو‌ 

ناخنا پام سیاه شدن قبلا ژل روشون بود‌ بعد ژله که افتادن‌ خودم لاک اکلیلی  زدم الان لاکه‌ پاک شده ناخنام‌ نامرتب و سیاهن‌ نمیدونم چیکارشون کنم؟

دوماهه موهامو‌ رنگ نکردم سفید و سیاه تهشونه بعد چند سانت قهوه ایی از ریشه گیری قبل ....و بعد بلوند 😐

ابروامم‌ که اصغر حیدری شدن باز اون مرتب تره 

همسرمم‌ خوابه  🥺

منم گوشیو دست گرفتم تو نی‌ نی‌ سایت و غر زدن رو هم یاد گرفتم به لطف اینجا 😅

وقتی همسرم خونه ست دستم به هیچ کاری نمیره

‌کاش این زندگی یه تکون مثبت بخوره بسه دیگه خسته شدیم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت باید به فکر خودت باشی پاشو همین امروز برو ابروهاتو اصلاح کن یه تکونی به خودت بده

آرایشگا نمیتونم برم میترسم خودم همیشه میام مرتب  کنم خراب میکنم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
خب پاشو موهات و رنگ کن 

میترسم‌ بوش‌ ریه مو اذیت کنه آخه 🥺🥺🥺

تازه کرونام خوب شده هنوز راه میرم تنگی نفس میگیرم 

به نظرت بوش‌ خرا‌بم‌ نمیکنه؟

چرا میترسی؟کرونا؟دوتا ماسک بزن از قبلم وقت بگیر که معطل نشی پاشو خانم

نه بابا کرونام تازه خوب شده 

اصلا نمیتونم ماسک بزنم تنگی نفسه‌ رو دارم هنوز

میگم آرایشگاه رو نمیتونم برم دوره 

خودمم‌ میترسم دست بزنم خرابشون  کنم 

میترسمه اشتباه جا افتاد

زندگی قرار نیس تکون بخوره...

خودت باید تکونی بدی به زندگیت....

واقعا حالم بد شد از اینهمه بی‌نظمی توی زندگی..

برنامه بنویس از خواب بیدار شدنی تااا موقع خواب چه کارایی باید بکنی..  برای ورزش و رسیدگی به خود مثل ارایش و لاک و رنگ و... هم برنامه بنویس

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
زندگی قرار نیس تکون بخوره... خودت باید تکونی بدی به زندگیت.... واقعا حالم بد شد از اینهمه بی‌نظمی ...

همسرم‌ خونه ست همش‌

نمیتونم

😭😭🥱😭😭😢😰

خودت مثل منی حتما میزنی ناقص میکنی.تنبل نباش یه آژانس و وسلام

دقیقا😁

باور کن نمیشه اگه میشد میرفتم 😐

ای خدا تنبل خان    باشه همینجوری بمون دکتر جکول

به خدا آرایشگاه خوب سراغ ندارم 😐یه چندماهی یه شهر دیگه بودیم الان که برگشتیم تهران شماره آرایشگره‌ رو ندارم چون گوشیم سوخت اصلا هم یادم نمیاد کجا رفتم فقط میدونم تو پونک بود‌....

2706