2737
2734
عنوان

چجوری ازش پول بگیرم🤔

130 بازدید | 15 پست

بچه ها من سفارش نقاشی میگیرم بعد یه دوستای خیلی صمیمیم یه کار سفارش داده ک واسش بکشم ولی حرف از پول و این چیزا نزده نمیدونم ازش بگیرم یا نگیرم چجوری بهش بگم پول میگیرم و میکشم ک زشت نباشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو عزیزم این کاری که شما خاستی مثلا ۱۰۰ تومن میشه......میخاهی برات انجام بدم؟؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2738
همینطور بهش بگم پول بده زشته اخه تاحالا واسم خرج کرده

خب وقتی واستون خرج کرده دیگه زشته بهش بگی دست مزد میخوام عزیزم از یه طریقی باید محبتهاش رو جبران کنی یا نه،من بودم اصلا حرف پول رو نمیزدم

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
اره اینطوری ام خوبه اخه دوست پسرمه واسه این میگم یهو زشت نباشه

خوب خودت بسنج......اگه خیلی برات خرج کرده پول نگیر......اگه نه که حساب کن براش

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
خب وقتی واستون خرج کرده دیگه زشته بهش بگی دست مزد میخوام عزیزم از یه طریقی باید محبتهاش رو جبران کنی ...

اره نمیگم فدای سرش ولی اگه حرفی از پول زد یزره تعارف میکنم و بعد میگیرم دیگه اخه یکم نیاز دارم واسه همین

2706