2726
افسردگی دارم میگیرم همش گریه میکنم

اولشه تا یک سال مشکل زیاده چون اون تو یه خانواده بزرگ شده و یک فرهنگ شما در فرهنگ دیگری . من خودم سال اول نامزدی همش گریه و ناراحتی ولی الان اخلاق همدیگه دستمون اومده و خوشبختیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا نشده ..ایراد نمیگیره ازم ولی خب بعضی لباسا رو دوست نداره میگه نپوش  یا مثلا میگع گردن ...

یا اکثر امامزاده ها و امام زاده های در حال ساخت 

چ سخت گیر نیتونم تحمل کنمه

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2728

نه ایرادم گرفته به شوخی بوده هیچوقت اجازه اینکه ازم ایراد بگیررو بهش ندادم و نمیدم ازاول چش داشت من و دید .زورش نکردم که من و بگیره تازه پسرعمم هست ازبچگیم دیدتم حتی دوران داغون بلوغمو😂😂🤦🤦

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

عزیزم درست میشه اولش اکپرشون همینن

شوهرمن میگفت جلوداداشام چادربپوش جوونن

الان میگه بدم میاد حتی توخیابونم نپوش

یبارشلوارم یکم کوتاه بود مچ پام مشخص بود یساعت دعواکرد

الان خودش میگه بیابریم ازایناواست بخرم

میخان اولش خودی نشون بدن

همشون همینن والا من ۲۰ ساله ازدواج کردم هنوز ازم ایراد میگیره اینجور مردا خودشون اعتماد بنفس پایینی دارن و این کمبود رو میخوان با بهترین بودن زن و بچه شون بدست بیارن.

ولی باید بهت بگم کمتر میشه ولی خوب نمیشه

منم کلا ادم مرتب و باسلیقه ای هستم ینی هیچوقت شلخته و نامرتب و اتو نکشیده بیرون نمیرم نمیزارمم همسرمم بره اوایل مثلا میگفتم لباسات مرتب باشه و فلان میگفت ول کن بابا کی به کیه ولی الان اصلا بالباس اتو نکشیده و شلخته بیرون نمیره چون میبینه همیشه من مرتبم و ازاولم بهش گفتم من این مدلیم ازاولم اینجوری من و دیدی حق ایرادگرفتن ازمن و نداری همسرمم انتقاد میکنه ولی ایرادگیر نیست ینی من نزاشتم ایراد گیر بشه اگه منم شل میگرفتم شاید میشد .

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
شوهر من همیشه میگه این مانتو و....زشته این کفش رو نپوش پول هم نداره برم جدید بخرم

ازش درخواست پول کن خوب عزیزم وگرنه بگو سکوت اختیار کن که سکوت بی هزینه تره😁😂

کاش بشه اونی که باید بشه 😪
😂😂😂😂😂چه خشن 

نمیخواستم بزنمش بخدا😂😂😂😂بیچاره چشاش گرد شد تعجب کرد 😂بعد انگشتمم گرفتم سمتش گفتم دیکع حق نداری شوخی هم چیزی بگی

الان فکر میکنم به اون لحظه میخوام محو بشم😬😬🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

2706