2737
2734
تو هم تخریبش کن ایراد بگیر

بخدا یکبار نگفتم تو اینجوری یا ایرادشو بگم چون حس بدی بهم دست میده میگم دلش میشکنه اماخودش  فقط ایراد گفتم دیگه اصلا باهاش نمیخرفم اصلا ادم نیس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
همسنیم

دوست اولم ( اولین رابطم)تو ۲۰ سالگی اینطوری بود ، چقدر اذیت میشدم داغون شده بودم، خشم داشتم، غم داشتم ، ترس داشتم، گیج بودم، الان ۳۱ سالمه و خداروشکر تموم شد ولی اون رابطه ۶ ماهه هنوز جای زخمش تو روحم مونده

خیلیییی دیگه هیچکاری دلم نمیخواد انجام بدم هرچی انجام میدم یا ندم ایرادشو میگیره بهترینوراه کم محلیه

بهش بگو کی هستی خودت😕

ˢᶤˡᵉᶰᶜᵉ ᶤˢ ᵃᶰ ᵃᶰˢʷᵉʳ ᵗᵒᵒᵎ
همسنیم

عجیب.معمولا اقایونی که خیلی بزرگترن از خانم چنین رفتاری دارن.ولی یک چیزی خواهرانه بهت بگم.هر وقت مساله ای باعث رنجشت میشه اگر به همسرت نگی مطمن باش ادامه پیدا می کنه.وبدتر هم میشه.یک روز که حالش خوب.بشین بهش بگو که نوع رفتارش باعث ازار تو میشه.واگر تغییری در رویه خودش انجام نداد.تو هم چندین باراز نوع پوشش وبرخوردش ایراد بگیر.

از جایی دیگه اعصابش خرده سر تو خالی می کنه!  سعی کن براش یه هدف بی دردسر نباشی!  هر چی سکوت کنی و تحمل کنی تبدیل می شی به یه هدف راحت برای خالی کردن اعصاب خردی هاش!   می شی یه کیسه بکس که هر جا اعصابش خرد شد میاد چند تا مشت به این کیسه بی واکنش و بی هزینه می زنه تا خشمش خالی کنه!

فیلم هندی سیلی حتما ببین!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
2706