2410
2553
عنوان

برای یه عروسی رفتن چقد پول نیاز هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 41 پست
وای اره  کادو رو کاری ندارم شوهرم مبده ولی واسه لباس من شاید خسیسی کنه یا اگه بخوام ارایشگاه گ ...

رنگ موهات خودش کلی میشه😬😬

ˢᶤˡᵉᶰᶜᵉ ᶤˢ ᵃᶰ ᵃᶰˢʷᵉʳ ᵗᵒᵒᵎ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه لباس و ارایشگاه تو شهرتون و رنگ مو، شاباش، کادو که اونم بستگی داره به رسمتون

کادو رو شوهرم میدونم بهترین میده واسه اون دغدغه ندارم واسخ لباس بچه ها هم بهترین میخره ولی فک نکنم برا ارایشگاه و لباس و چیزای متفرقه ی من پول زیادی بده 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2720

عروسی خواهر خییییلی نزدیک محسوب میشه

هزینه ها اینا هستن

کادو عروسی

لباس خودت

لباس همسرت

لباس بچه‌ت

آرایشگاه خودت

کیف و کفش خودت

بجز همه اینا، حدود یک تومن هم نگه دار ته حسابت برای خرجای یهویی😁😁

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
لباس شیک حداقل ۲ تومن  آرایشگاه و کفشم هر کدوم ۵۰۰ تقریبا ۳ 🤕

مانتو و شال و شلوار مجلسی هم میخوام ☹ ارایشگاه فک کنم خیلی بیشتر بشه چون هایلایت و اکستنشن و ..

امید زندگیم دوقلوهام😍 
نه من مزون دارم اینستام قیمت کاراش سیصد وچهارصدتومنه یه تومن خیلیه واسه لباس آدم بده

والا من دو سال پیش عروسی داداشم بود لباس شیکا زیر یک نبود 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2714
مانتو و شال و شلوار مجلسی هم میخوام ☹ ارایشگاه فک کنم خیلی بیشتر بشه چون هایلایت و اکستنشن و ..

خود هایلایت و اکستنشنت بالای دو میشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خب پیجشو بده عزیزم 

عزیزم لباس مجلسیاشو تو پیج نمیزاره اگه تهرانی حضوری برو یا دایرکت بگو عکس کارای مجلسیشو برات بفرسته.هایلایت حراجشم ببین لباسای مجلسی آف خوردشو میزاره

modparty_istanbul

خداجون شکرت...💞
عروسی خواهر خییییلی نزدیک محسوب میشه هزینه ها اینا هستن کادو عروسی لباس خودت لباس همسرت ...

وای اره دقیقا . شاباش خیلی باید بدم ما خانواده نزدیک مدام شاباش میده ولی من دغدغم فقط لباس و ارایشگاه و کارای مربوط ب خودمه ک یه وقت شوهرم‌پول کم نده بمونم توش

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره ☹ تازه موهام کوتاهه فک کنم اکستنشن و ایجور چیزا هم لازم باشه 

میتونی یه پوستیژ خوشگل بذاری اگه اکستنشن سختته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ازکجامیخوای بگیری

منم استرس دادی

انشالله چندماه دیگه عقد داداشمه انشالله

موندم برامحضر و جشنش چیکارکنم

والا من دو سال پیش عروسی داداشم بود لباس شیکا زیر یک نبود 

هست عزیزم باید جاشو یاد بگیری باید بری سراغ عمده فروشا من تو پیدا کردن این چیزا خیلی خوبم حتی جهازمو که داشتم میخریدم با شوهرم میرفتیم تو خود کار خونه و کارگاه ها مستقیما همه چیزمو از خود تولیدکننده میخریدم 😁

خداجون شکرت...💞
2706