2726
عنوان

بیاید بگید قصد خواهر شوهرام چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 28 پست
خوب نمیدادی یعتی جرات نه گفتن نداری@

جراتشو که دارم ولی دلم نمیاد چون میگم ارزششو نداره اگرم اومدم توی نی نی سایت گفتم چون به هیچ کس نه شوهرم و نه گاهی حتی مادرم و نمیتونم بگم بعشون چون مشکل پیش میاد مثلا لباس عروس دخترم که خیلی خوشگله جاریم سه تا بچه پشت هم اورده نداره من میخوام بش بدم حالا میگه لباس عروسو باید کوچیکش کنممنم همین یه لباس عروسو نگه داشتم بعدا بهش نشون بدم بقیه رو دادم به بقیه رفته  میدونی خوبی که میکنیم سو استفاده میکنن.ولی میگم یه عروسیه میگذره کسیم یادش نمیمونه بعدش کی چکار کرده پس هزینه زیاد نمیکنم شوهرم و اذیت نمیکنم ولی ادمای اطرافمو میشناسم واسه سریای بعد.چون من تا اخر عمر باهاشون باید زندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂دنیاشون کوچیکه که نگاهشون اینه

عزیزم شماتا خودتون توی شرایط قرار نگرفتید با همون اوضاع همون حرفا و همون ادما الکی قضاوت نکن چون ممکنه اگه با همون حرفا همون ادما روبه رو بشی اینجوری که الان خرف میزنی نباشی

جراتشو که دارم ولی دلم نمیاد چون میگم ارزششو نداره اگرم اومدم توی نی نی سایت گفتم چون به هیچ کس نه ش ...

ببین اولا که لباسی که برای خودت آماده کردیو نباید میدادی بعدشم به یکی خوبی کن که بفهمه

2728
ببین اولا که لباسی که برای خودت آماده کردیو نباید میدادی بعدشم به یکی خوبی کن که بفهمه

درسته.من خوبیایی که قبلا در حقم کردن فکر میکنم ولی کاراشونو حرفاشون متعارضه که اومدم اینجا گفتم میخواستم راهنماییم کنید.مرسی عزیزم.

خواهش میکنم بعد این نه چیزیو بهشون بگو حتا جاریات بعدشم کاریو که بنظرت درسته رو انجام بده آرایشگاهم ...

چشم.اره هیچ کس از خانواده شوهر دوستم نیست ولی مادرشوهرم پدرشوهرم ماهن.ولی بازم باید رعایت کنم.مرسی از کمکات

اینکه حسادت دارن و میخان خودشون شیک باشن کاملا قبول دارم ولی اینکه لباس ست شما رو گرفتن کاملا تقصیر خودته اسی 

نباید میدادی

اصلا معنی نمیده اونا بگن بده شما هم قبول کنی 

اینجوری الان عمه با برادرزاده ست میشه ک

وااای به خدا به خاطر همین رفتارا تو فامیله که اصلا دوست ندارم برم عروسی 

ببین خواهرشوهر‌من یه حلقه لاغری داشت باهاش ورزش میکرد منم بعد از زایمان اضافه وزن داشتم رژیم بودم و ورزش میکردم این دختر اون حلقه و هزارتا سوراخ قایم میکرد یه وقت من نبینم که برم بخرم و ازش بهره ای ببرم 

کلا دوست داره دانسته هاش فقط مال خودش باشه 

از حسادته حسادت فقط همین 

اینام معلومه حسودن میخان فقط خودشون قشنگ باشن توام هرکار خودت دوست داری بکن به اونام کار نداشته باش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

اسی نباید بگم ولی خواهرای منم با جاری هام اینجوری ان..... بنده خداها میان برای من درد و دل می کنن دلم براشون میسوزه... ولی بهشون گفتم با آبجی یام مثل خودشون رفتار کنن و اصلا بهشون رو ندن....

پیش کسی که متوجه نمیشه و گستاخه نباید متواضع بود....

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
اسی نباید بگم ولی خواهرای منم با جاری هام اینجوری ان..... بنده خداها میان برای من درد و دل می کنن دل ...

یعنی با زنداداشام  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
وااای به خدا به خاطر همین رفتارا تو فامیله که اصلا دوست ندارم برم عروسی  ببین خواهرشوهر‌من یه ...

اون وقت من میرم باشگاه مربیمون خوبه با ابزارای جدید کار میکنه و قیمت مناسب به هم خاله ها شوهرمو خواهرشوهرام گفتم بیان قراره بیان زکات جیزی که بلدیو باید بدی من به همه میگم اگه چیزی بدونم میدونم اونی که بلای سرمونه همه چیزو میبینه و به فکرمونه.فعلاهمه کرونا گرفتن هیچ کدومشون شاید نرن ارایشگاه باید ماسک بزنیم.کونای لعنتی