2726
عنوان

بیاید بگید قصد خواهر شوهرام چیه

644 بازدید | 28 پست

چند روز دیگه عروسیه دختر خواهر شوهرمه که همسن خودمه خواهر شوهرام رفتن پیش بهترین و گرون ترین ارایشگاه شهرمون نوبت گرفتن حالا دیگه ندارن خرج لباس خریدن و بدن اومدن لباس منو جاریمو گرفتن منم با دخترم ست کرده بودم لباس مجلسیمو. خواهر شوهرام گفتن ست از مد رفته 😐شوهرمم میگه لباس خودت خوب بود حالا من که زیاد لباس دارم اشکال نداره ولی همه رفتن بلوند کنن عروس به جاریم گفته نکن من میخوام این رنگ و بزنم برادر شوهرمم به جاریم گفته چرا ایده هاتو به بقیه میگی منم بلوند دوست ندارم ولی چندتا لایت رنگ قوه ای توی موهام در اوردم یعنی مامانم قبلا ارایشگر بودن خودشون انجان دادن واسم خیلی شیک و قشنگ شده  اونام دیدن گفتن انگار یه کارایی کردی منم اصلا حواسم نبود اخه زیاد معلوم نبود خیلی خوششون اومد ولی به منم میگفتن کاری نکن حالا موقع ارایشگاه رفتن من که شده میگن نرو واسه عروسی ارایشگاه. یکیشون گفت تو درجه دویی منم گفتم زن داییم 😊ولی اگه به خودم بود اتو میزنم به موهام و یه ارایش ساده میکردم چون خودم بلدم  مامانم میگن برو ارایشگاه اگه خواستی بلوندم بکن مامانم بنده خدا مریضن وگرنه خودشون واسم انجام میدادن مامانم واسم لنز خریدن و گفتن ایده هاتو واسه عروسی به کسی نگو بذار واسه عروسی ببیننت.قبلا فکر میکردم نیتشون خیره اما اخه اون از رنگ موهاشون که اخرش همشون رفتن پیش دوستم هماهنگ کردن همه میخوان بلوند کنن میگن به ما عروسا نکنیدما خاله عروسیم.اونم از ارایشگاه رفتن عروسی که میگن نرو.اونم از لباسای قشنگمون که ازمون گرفتن😟.قبلا هم که مجلس داشتیم میگفتن ما ارایشگاه نمیریم من و جاریام ساده میرفتیم توی مجلس ولی شیک بودیم اما اونا میرفتن ارایشگاه و کلی کار میکردن رو خودشون اشکال نداره ها ولی زیر ابی نباید برن و هی به ما بگن نکن.احستس میکنم فقط خودشون دوست دارن شیک باشن.ولی من اصلا حس حسادت بهشون ندارم حتی دیشب مدل کفشامم واسش فرستادم زیر لباسم بپوشه.ارایشگرشونم خودم معرفی کردم چون کارش محشره و سفارششونو کردم که کار خوب در بیاره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون یکی خواهر شوهرم وکیله من که دارم واسه وکالت میخونمو میگه نخون سخته میخوام برم مروانه وکالتمو تودیع کنم هی جلو شوهرم میگه بعد رفته به دختر خواهرش که انتخاب رشته میخواد بکنه گفته برو حقوق بخون وکالت عالیه .حرفاشون بهم نمیخوره.

2728

چه خواهر شوهرایی نه حتما آرایشگاه برو 😒😐به کسیم چیزی نگو اصلا بلوندم نکن 😘

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

ادم برای یک‌نفر دیگه تعیین تکلیف کنه که تو موهات و فلان رنگ نکن یا تو آرایشگاه نرو😐واقعا این فرهنگ داغون کی میخواد درست شه.حداقل جوابشون و محترمانه بدین و اجازه ندین ادمها از حد اشون فراتر برن.

متاسفم برات تو خوبی در حق اونا نمیکنی در اصل داری ظلم به خودت میکنی تا حالا همچین چیزی ندیده بودم ای ...

دخترم دفعه اوله لباسشو میپوشید 😓حتی سرویسمم ست دخترم کرده بودم  مروارید و حتی رنگ کفشا

😂😂😂😂😂دیوانه خانه

واقعا ادم از اینده مملکت همه جوره نا امید میشه.یعنی فرهنگ ته عقب ماندگی.چقدرم به خودمون میبالیم تازه و بعد کشورهای همسایه مون و آدم حساب نمکنیم.در صورتی که زیاد تفاوتی هم نداریم.

چقدر مامانم مامانم كردى🥴🥴🥴

بيخيال بابا انقدر قاطى خواهرشوهرات نباش؛ وقتت رو حروم اين خاله زنك بازيا و رقابتاى زنونه نكن! هركارى دلت ميخواد انجام بده چرا انقدر نظر ديگران واست مهمه؟

ماهرخ هستم 
دخترم دفعه اوله لباسشو میپوشید 😓حتی سرویسمم ست دخترم کرده بودم  مروارید و حتی رنگ کفشا

خوب برای همین میگم متاسفم برات اینقدر قدرت نداری که نه بگی میزاری هر کاری میخوان بکنن به هیچ وجه تحت هیچ شرایطی نباید میدادی لباستو بعدم با همچین خانواده شوهری همه کاراتو یواشکی انجام بده بسیار حسودن و شمارو بسیار ساده گیر اوردن از این به بعد هر چی میگن برعکسشو انجام بده تا بفهمن حرفشون ارزشی نداره

خوب برای همین میگم متاسفم برات اینقدر قدرت نداری که نه بگی میزاری هر کاری میخوان بکنن به هیچ وجه تحت ...

من تا الان فکر میکردم نیتشون خیره هیچ کاری نداشتم هرچیم میگفتن میگفتم چشم ولی وقتی گفتن ارایشگاهتو کنسل کن شوهرم گفت نه دیگه برو جلوی خودشونم گفت کنسل نکن ولی چون خواهرشه نمیتونه بگه لباستو بهش نده  ولی گفت لباس خانومم خیلی قشنگه و لباس شما بد نیست منم میگم گناه داره.لباسای شیک که زیاد دارم ولی با دخترم ست نمیشه که اصلا مهم نیست میدونم با همین سادگیم اگه خدا بخواد خیلی شیک میشم.خودشونم گفتن تو همیشه ساده ای و شیکی.انشالله با کمترین هزینه بهترین تیپ و با دخترم میزنم.از الان به بعد واسم تجربه شد .مرسی از کمکت.

2706